Чи правда, що Ivar Kalninsh покинув Росію назавжди і не планує повернутися?

73-річна Латвійська актор Kalnins Ivar Edmundovich Ще один день зробив велику заяву. Його слова відразу почали обговорювати не тільки різними медіа, але й його прихильниками і детракторами. Що він сказав?

Сьогодні видання. "Сайт" Про цей актор театру та кіно, який зробив свою назву в СРСР. Незважаючи на те, що після розпаду цієї величезної країни він зумів знайти себе в нових цікавих проектах, взяв участь в телевізійних виставках, зірвав в музичних відео.



Навала України російським військом була неприємна несподіванка для Івара Едмундовича. Він ніколи не очікував, що країна, яку він працював за стільки років, раптом відправив війська до найближчого сусіда.



Особливо неприємним відкриттям було те, що багато звичайних людей в Росії відреагували на цю катастрофу. А деякі навіть підтримані, охочіли і чекали на іммінент «велика перемога».

«Я закінчився всі відносини з Росією. Я не дзвонив там себе - Я не хочу бути розчарованим у людей, радянський і латвійський актор сказав.



Пельс Ман також зазначив, що він не має намір змінити свою точку зору. Тому не можна буде бачити його в Росії цього року, наступного року або в далекому майбутньому. А Івар знебочений невідповідністю деяких знаменитостей.

«Такі люди, які залишають безглуздими двері і повертаються на кінчики. Я так смажений цим, м'ясоком, каже Калніни.



Цікаво, що перший з усіх Ivar Edmundovich тут розповідає про Чульпан Хаматову, яка нібито не задоволена її заробітками в Ризі. Незважаючи на те, що Хаматова сама не заявляє її бажання повернутися. А такі ромби активно просували в основному в таких медіа точках, які довгий час були відомими для своєї прокремлінської позиції.



Як і для Калнінца, його голосна заява про закінчення відносин з Росією зробила чимало шуму. Хто з своїх довгоочікуваних шанувальників вивели, що він зробив так. Вони стверджують, що людина досягла все виключно завдяки російській аудиторії.

Ще одна частина подяка Івару за свою фірму противоєнну позицію. І тут слід зазначити, що Калніни знайшли себе в величезній компанії акторів, режисерів, музикантів та інших культурних діячів, які не приймають війну і вимагають її припинення.

3679980Р

Що ви думаєте про цю позицію відомого актора театру і кіно? Поділіться думками в коментарях.

Фото Схекінова Аліса Вікторовича, CC BY-SA 3.0, через Wikimedia Commons

Категории

Смотрите также

Новое и интересное