Я варю соковиту і ароматну ласагну, я не купую м'ясо, я зроблю все зі сквошу

Найсмачніші страви сезонні. Вам подобається кабачки? З них можна приготувати соковиту рагу, смачні млинці і навіть lasagna без м'яса. Сьогодні Я пропоную вам рецепт, який не вимагає особливих навичок в кулінарному мистецтві. При цьому страва виходить запашним і святковим. Сьогодні ви дізнаєтеся, як зробити касерол кабачків в духовці ласагна.



Вся краса полягає в тому, що ніяких зайвих вуглеводів у вигляді макаронів у блюдо немає м'яса. Але не дайте цьому факту налякати вас, адже зі сквошу ласагна дуже схожа на реальну. Все про варіння і особливий соус. Інгредієнти найпростіші: вершки, деякі сири, сквош і спеції. Ви готові до кулінарного шедевра? Сквош-ласагна готується простіше від відомого «Ratua». Обов'язково оцінити смак і писати в коментарях, які ви думаєте про цю страву. Починаємо готувати!



інгредієнти
  • 3 кабачки
  • 5 зубів. Кошик
  • 100г твердий сир
  • 80мл крем
  • 50г томатна паста
  • 50г рослинної олії
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Вирізати кабачки з великими колами товщиною 2,5 см. Нагрійте рослинне масло в каструлі і обсмажте кабачки на ньому до золотистої скоринки з обох сторін на середньому вогні.
  2. Поки кабачки обсмажують, зробіть соус. Втратити на дрібному тертці будь-якого твердого сиру. Додайте сіль і чорний мелений перець, можна також додати копчену паприку.



  3. Змішайте сир з вершками і томатною пастою. Покласти часник через прес і додати в соус.
  4. Зняти кабачки з вогню і покласти їх в форму випічки. Найкраще використовувати керамічну або скляну форму так, щоб запіканка не прилипала до стін.



  5. Залити кабачки з соусом і встановити, щоб запікати в духовці, нагріті до 200 градусів за 10 хвилин. У конвекційному режимі запіканка готується ще швидше. Подавати запіканку гарячого, приємного апетиту.





Готова касазол покрита апетитною хрусткою скоринкою. Якщо вам не подобається скоринка, можна покривати форму фольгою, то сир розтопиться і буде в'язким. Цей касерол може бути виготовлений вегетаріанський, якщо ви не їсти молочні продукти. Використовуйте рослинне молоко замість крему і додайте харчові дріжджі, щоб нагадувати смак твердого сиру. А якщо вам подобається lasagna, то просто додайте до неї фарш, то час випічки потрібно буде збільшити до 30 хвилин для м'яса, щоб встигнути приготувати.

р.

Щоб запіканка була смачною, краще вибрати молоді кабачки або видалити насіння з старого, щоб вони не зіпсували смак страви. Ще соковита страва може бути виконана, якщо до неї додають червоний солодкий перець і обсмажені цибулю.

Ласагне з м'ясом можна приготувати так, щоб він навіть візуально нагадує оригінальну страву. Замість макаронів використовуйте нарізані уздовж кабачків і перемістіть їх по шарах по черзі з фаршем фаршем. Потім залийте всю річ соусом і запікайте в духовці нагрітим до 200 градусів за 30 хвилин. Яку версію lasagna вам подобається краще?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное