Чому глядачі обожнюють часто посміхатися Ingeborg Dapkunaite

Відомий. Литовська актриса Дапкунай Він не підтримав російську вторгнення в Україну. 24 лютого Ingeborg Edmundovna опублікував антивоєнний пост у соціальних мережах. Через кілька днів вона залишила Росію Тим не менш, вона сказала, що вона не залишила в 2014 році, коли Крим був анексований.

Сьогодні видання. "Сайт" У інтерв’ю з Антоном Доліном пропонується обговорити останні заяви Дапкунатом. Що говорить актриса про війну і які думки вона хоче поділитися своїми шанувальниками?

р.

Актриса Дапкунате: Про це досить складно говорити. Але це неприємності. Інакше кажучи, що є проблема або труднощі. Це катастрофа, яка впливає на всіх. Не отримав від нападу російської армії на Україну, сказав Дапкунай.



Актриса визнає, що вона не є політиком, але вона може призвести до звичайної людини. 24 лютого світ переповнився і вона мала залишити. А акторка дуже шкода, що вона мала брати участь зі значною частиною свого життя, довелося залишити людей, які робили багато для неї, до кого вона дуже вдячна.



Важборг також шкодує, що в 2014 році вона не розуміла, що може статися поруч, коли окупація Криму відбувалася.

«Я шкодую, що я не був пророком, що я не бачив, як це закінчиться. Я не бачу ясно, що він збирався або де він збирався. й

Я не висловив свої політичні погляди в Росії, я був просто гість і відчув, як гість. Я не розумію, що можна висловити свою позицію. Але тепер є війна, люди вмирають з різних сторін, говорить актриса.

р.

Жінки відмітили, що вона не вимагає підвищеної уваги до її слів. У житті вона просто затримує людей і оплачується за неї. Але вона буде любити тих людей, які хочуть знати і зрозуміти її позицію на війні.



Дапкунай не погоджується з популярним поглядом, що художники повинні заважати, а не висловлювати свою політичну позицію. Як, якщо ви не є політиком, ви не повинні говорити, ви повинні тримати спокійно.

Жінки вірять, що митець може вільно поділитися своєю думкою, як будь-яка інша людина. А потім давайте слухачеві рішення самі, чи купить квитки на виступи цього художника, чи підуть вони до вистав та фільмів цього актора.



Раніше Ingeborg Dapkunaite сильно засуджував вторгнення в Україну і назвав його основною причиною її виходу. Однак вона також спробувала зрозуміти тих, хто мовчить.

Жінка припускає її засудженняАле Росія сповнена людей, які не мають можливості залишити, які мають сім’ї та дітей. Вони не безкоштовні говорити зараз ...

Напишіть у коментарях, як ви відчуваєте про Ingeborg Dapkunaite, і як виправдано ви думаєте про свою позицію.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное