Я вирішив на вихідні, щоб помпер моєї дружини, запечена бісквітна рулетка зі сметаною, кохана цвітна

Я використовував, щоб подумати випічку солодкого рулону було дуже важко. Я купив десерти, як це в магазині. Насправді навіть недосвідчена господиня може приготувати домашній бісквітний рулет в духовці. Ми покажемо, як це зробити.



Рецепт дуже простий і одночасно один з найшвидших. Крім того, рулон варений на ньому ніколи не тріскається і просто розтоплюється в роті.

Домашній бісквітний рулет в духовці Інгредієнти для тесту
  • 1 ст. цукру
  • 5 ст.л. борошна
  • 5 яєць
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 1 мішок ванільного цукру
  • порошок


Наповнення інгредієнтів
  • 200 г сметани з вмістом жиру 20%
  • 100г цукру
  • 1 ч.л. загусника для сметани
  • 0,5 ст.л. полуниці


Підготовка
  1. Додайте цукор і ваніль до чаші яєць. Удар до піни.


  2. Безпосередньо в яєчну масу, просіяти борошно пшеничного з розпушувачем.
  3. Перемішайте всі інгредієнти міксером до консистенції сметани.


  4. Покрийте горщик з пергаментом. Залийте тісто на ньому і вирівняйте його тонким шаром.


  5. Надішліть чашу в духовку, нагріту до 180 градусів, за 15-20 хвилин.


  6. Загортання готового бісквіта з пергаментом в рулон перед тісто охолоджується. Залиште його в цьому положенні до повного охолодження.


  7. Змастити охолоджене печиво з полуницею з цукром. Я був заморожений з минулого року, але ви можете використовувати його свіжим.


  8. Поки тісто замочують, готують сметану. Для цього змішайте сметану з цукром. Якщо це магазин, додайте загусник. Вдаріть міксер до стійких вершин.
  9. Змастити полуниці змоченим печивом з вареним кремом.


  10. Візьміть хороший поворот в рулетку. Поставте в холодильник на ніч, щоб замочити.
  11. Уранці зрізають грубі краї і подають на стіл. Якщо ви хочете, зробіть цукрову пудру. І не забудьте зробити ароматний чай. Бісквіт рулетка стане відмінним доповненням до вашої чайної вечірки.


  12. Зверніть увагу, що рулон дуже смачний. В той же час дуже мало часу робити бісквіти. А якщо ви використовуєте замість крему, то цей десерт, як правило, стає одним з найпростіших для приготування.
  13. Смачні та нові кулінарні відкриття!


Ви хочете здивувати вашого будинку смачними та корисними солодкими? Зробіть їх банановий рулет! Склад цього рецепта полягає в тому, що бісквіт на рулоні готують абсолютно без борошна. А аромат какао і смак сиру з бананом не залишить байдужим нікого! У нашому улюбленому господині Ольга Матвій!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное