Бізнес краса перевірила рецепт печива «18 хвилин» в рослинній олії, терміново йдемо в духовку

Знайди його чудово. Швидкий рецепт печива. Все я люблю: інгредієнти комбіновані, тісто замішують, печиво виготовляються - і готові! Краса цієї страви полягає в тому, що її запікають дуже швидко. Якщо гості приїжджають, радимо Вам приготувати саме таку пасту. Я впевнений, що господар також оцінить печиво. Про нас

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але рецепт настільки простий, що у мене немає проблем. Крім того, тісто вариться швидко. Дуже м'який і незрівняний. Робота з ним - це задоволення! Я скажу вам прямо: Я зробив лише 12 файлів cookie, але я виявився таким героям. Я рекомендую печиво трохи менше. Таким чином, вона буде охолоджувати швидше після випікання, і візуально здалося, що у вас є ціла гора ласощів.

інгредієнти
  • 100 мл рослинної олії
  • 100г цукру
  • 300 г пшеничного борошна
  • 1 яйце
  • 5g розпушувач
  • ванілі
  • свінгери


Підготовка
  1. Спочатку збити яйце в мисці. Я використовував вінок - що буде більше, ніж достатньо. Залийте рослинне масло в яєчну суміш (У мене соняшник) і ретельно перемішайте все.

  2. Потім додайте цукор в масу і перемішайте все знову. Не потрібно бити основу для тесту, блендер не потрібно. Потім залийте в суміш просіяної борошняної частини. Спочатку приєднайте інгредієнти ложкою, а після змішування тесту своїми руками.
  3. Формуйте ковбасу з тіста, а потім наріжте її в однакові стовпчики. Я зробив 12 грандіозних.

  4. З кожної частини зробіть м'яч, злегка розрівняйте його і згорніть верхню частину цукру. Далі беремо скло і робимо поглиблення на печиво. Так, тістечка буде виглядати набагато вишуканіше!

  5. Випікати печиво в духовці, нагріти до 180 градусів, за 15-20 хвилин. Зосередитися на духовці і появі печива. Зростали вони. Візьміть готовий печиво з духовки і дайте охолонути до подачі. Бон привіт!


Редакційна консультація: рецепт печива в поспіху Якщо ви вирішили зробити печиво невеликого розміру, робіть на увазі, що він буде випікати набагато швидше. Насправді це рецепт класичного піску печива в рослинній олії. Після випічки це трохи м'який. І для того, щоб стати більш твердим і м'ясним, потрібно повністю охолонути.

Таким чином, розрахувати час до прибуття гостей, щоб печиво були готові не менше 30-45 хвилин до їх візиту. Рецепт хатиного печива можна інтерпретувати різними способами. Наприклад, спробуйте додати шоколадні краплі або кокосові стружки до тесту. Я впевнений, що це буде смачним і ароматним!

Якщо в морозильній камері змащеного вершкового масла, не соромтеся його використовувати замість рослин. Я також рекомендую додати кілька рубаних горіхів до печива. Вони можуть прикрасити тістечка замість цукру. У цьому випадку є кімната для фантазії.

А якщо у вас є час і бажання стояти плитою довше, зловити оригінальний рецепт. Печиво «Аман» - це чудовий варіант для вишуканого святкового ласощі. Пальці добре!

Скажіть мені, чи подобається вам печиво? Ви часто зробите для своїх близьких?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное