У італійських кінотеатрах стартувала оренда фільму «Цоса Ностра» українського-італійського виробництва

19 травня в Італії стартувала українсько-італійська комедія з кіно. UA Group ta Pepito Produzioni "Cosa Nostra". Як і інші українські фільми, заслуговують увагу. Якщо ви знаходитесь в Італії, ми радимо вам піти.



Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, що новий фільм про фільм, і чому слід дивитися його.

Почнемо з тим, як це сталося. Розпочато роботу в 2017 році. Проект був представлений на Pitching Forum серії MIA TV в Римі. Після успішної презентації почалися переговори з потенційними партнерами. Ідея була підтримана кінокомпанії Rai Cinema, для якої знімався фільм. Українські підручники / Історія України / Історія України

Фільм режисер Джованні Дота. Це перший повнометражний фільм. У 2020 році відбувся показ фільму. Спочатку в Карпатах, потім в сонячному Сицилі, а потім в Римі, де команда мала працювати під суворими обмеженнями карантину. Проте, зйомка закінчилася безпечною і плівкою побачила світ.



Історія Влади Гота, мешканця Карпатського села. Дочка головного персонажа живе з коханою в Сицилі. Вони мають сина. Влада, як справжня українська мати, йде в Італію, щоб допомогти їй дочку з дитиною. Але, звичайно, все не збирається за планом. Дочка відмовляється від допомоги. Після цього Влада отримує роботу в італійській родині.

Але сім'я є справжньою мафією. Але Влада не є тимчасовим десятьм, і тому залишається в сім'ї і допомагає Дону Фраді боротися з роботою і сімейними справами. Ось як перекручується ділянка.



Варто відзначити, що, незважаючи на те, що фільм був знятий за найбільшу частину в Італії, а головна частина комедії – італійські актори, головна роль відігралася українською. Ірма Вітовська – це наймальовничіші українські актори. Вона чудово втілює образ міцної, сміливої і незалежної жінки.

Це українські жінки. Вони завжди люблять, але зараз весь світ знає про це. Вони ризикують своїм життям щодня, щоб забезпечити безпеку своїх сімей. Ми гарантуємо, що ми працюємо над нашою безпекою. І всі ці якості втілюються героїном Ірма Вітовська. Вона є мужчиною, яка може підкорити італійську мафію. Ось чому цей фільм є настільки актуальним. Після цього, незважаючи на жанр комедії, він все ще розповідає глядача про українську.



Кіно. На прес-конференції 26 квітня на прес-конференції, присвяченій випуску фільму в театрах. Для мене Cosa Nostra є великим досвідом в італійській команді. Варто відзначити, що українська кіноіндустрія не гірше. Італійці були вражені на рівні професіоналізму наших митців.

Вітовська також заявила, що війна в Україні не суперечить. Вона сказала: Я спробував передати історичний контекст італійцям, щоб кожен міг інтерпретувати те, що сталося. Вони хотіли б бути вільними. Найпопулярніші італійці Наша комедія виходить на час. Літо попереду, а яскрава українська Влада Гоат закохується у себе. Я люблю її в Італії, ви можете побачити це. Я впевнений, що глядач також сподобається картині. й



Я хотів би привернути увагу до того, що український кінотеатр почав розвиватися не тільки зараз. У нас багато хороших картин. Хто був заборонений в СРСР, але вони все ще збереглися. Доброго дня! Також не ігноруйте нові українські фільми, серед яких чимало гідних картин.

Наприклад, останнім фільмом Антоніо Лукича з Ірма Вітовською заголовком – «Мої думки – Кіет». Це також весело і дуже добре постріл. Я також хочу відзначити фільм Нірмана Алієва «будинки». Дуже сильною драмою, яка розповідає історію сім’ї з Криму, яка була під окупацією РФ. Ви можете знайти їх.



Instagram / @vitovskavantsa Ми впевнені, що фільм «Коса Ностра» вийшов дуже яскравим і яскравим. З Ірма Вітовська, немає іншого способу. Хто зараз в Італії заохочується піти в кіно. І ми віримо, що війна буде завершена найближчим часом, ми святкуємо нашу перемогу і ми зможемо дивитися цей фільм разом в українських кінотеатрах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное