Основні проблеми вирощування огірків, які отруюють життя безтурботних літніх мешканців

Обробка огірків тонка, але проста, якщо ви знаєте і розумієте мову цих зелених красунь. Огірки виростають соковитими і гладкими? Якщо так, це означає, що вони комфортні, все підходять їм. Але заготовлені і недбалі плоди «погані», які пропустили період поливу. Огірок, що має форму груші, загущений знизу, сигнали про нестачу калію.

Ну, зелені люди, які здавалося б, простягаються в талії з поясом, просять краще запилення, або залийте їх занадто холодною водою. Дякуемо!



Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що потрібно знати для тих, хто огірокй За останні роки!

Обробка огірків є однією з найбільш улюблених культур серед багатьох літніх мешканців. Хто не любить їсти ці солодкі, хрустки та ароматні овочі! Але коли вони ростуть, вони шавлія і шавлія.

Я тільки п'ятнадцять, і я вже пройшов всі етапи прийому врожаю огірків: висаджують - не піднімалися; засмажені, катували, відступили; засмічені, не постраждали, пожовті, знизилися. Або, як мій сусід, Баба Клава, говорить, "Це все в ажурі, огірки ростуть як дріжджі. Продам на трек!



До речі, ті ж сусідні жарти на цій темі: «Не перешкоджає професійного агронома (тепло, попелиці, сусіди, фітофторо)!» А тепер пишемо: для плодоношення огірків потрібна калій, для зелені - азот, і для зростання - фосфор. Не забудьте про кальцій! І зеленим людям дуже подобається сироватка з йодом.

Далі слід, щоб огірки повинні бути в курсі! І це важливо. водай Наприклад, занадто вузька в середині плодів огірків може просто не мати достатньо води, або вона занадто холодна для цього. Тому важливо заздалегідь вимикати воду в резервуари, щоб дозволити його прогрівати (особливо якщо це добре).



Якщо ви можете випити огірки регулярно, викласти по обидва боки хребтів вологих мох-сафагами близько 10 сантиметрів. Ця мозаїка відмінно приваблює вологу, яка вона «полунає» з сусідами в саду. До речі, цей чіп з мохами також допоможе захистити зелені люди з недуг, так як спрагно володіє бактерицидними властивостями.

Після появи сходів в фазі розвитку (3 або навіть 4 листочків), огірки слід обробити цим розчином: додати 30 крапель йоду до відро води. Потім залити літр молока і залити 20 грам господарського мила. Обприскування цим складом можна проводити кожні 10 днів.

170482р.

Можна проводити лікування без молока на воді. Необхідно 1 чайну ложку йоду і 2-3 столові ложки товстого розчину господарського мила розвести в відро води. Після кожного 7-10 днів робіть так на аркуші знизу і вище. Особисто, після таких маніпуляцій з огірками Збір врожаю перед холодом у відкритому грунті. Якщо дощ дощ, то дощів кожні 3 дні!

Також можна обприскувати і поливати огірки розчином сироватки: 1 л сироватки на 5 л води. І ще один спосіб: ввечері замочіть лоф хліба в відро води. Уранці подрібнити хліб, додати невелику пляшку йоду, розвести літр рідини в відрі води і посипати огірки цим розчином.



Решта рідини може зберігатися в прохолодному місці. Це рішення. постільна білизна Кожен 2 тижні і до осені огірки і топи залишаться зеленими!

Також. зміцнення імунітету рослин і почати активний плодоношення допоможе трав'яна настій. Для цього покласти в відро подрібнену черв'яницю, конюшину, зефіру, м'яти, кропиви та інші трави. Залийте все це теплою водою і настоюйте 3 дні. Фільтрувати настій і розвести 1 л на відро води. Це досить для поливу 4-5 кущів.



Кормові огірки поступово, в невеликих кількостях, але часто. Це сприятиме кращому навчанню. харчуванняй Добрива краще наносити в рідкому вигляді, поливаючи під корінь. Це необхідно зробити після поливу або дощу, ввечері або в похмуру погоду.

Протягом багатьох років я переробляю огірки таким чином, що ці методи ніколи не змогли!



Я також раджу дізнатися, чому порожні квіти на огірках і як впоратися з нею. Всі літні мешканці помітили!



Обробка огірків буде успішним, якщо ви зростите їх в чотири компоненти: достатній калій, кальцій, азот і фосфор. І як наситити ці елементи огірковими рослинами, ви вже знаєте. Я рекомендую тримати ці поради. Поведи мене, вони будуть корисні для вас в країні більше, ніж раз!

Як виростити пальці? Які проблеми ви стикаються, коли Збір врожаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное