На палаці я забрав очистку, поділився своїми хитрощами.

Власники домашніх тварин точно знають, що таке реальне очищення. Не тільки пиломатеріали і дрібні бруди накопичуються в килимах, але і пухнасті люди також невагомі запліднюють їх вовною. Чоловік жартує, що якщо ви не чисте ковролін досить довго, на ньому з'являться нові відчужені килими. Але це не дуже добре.



Тому сьогодні редакція. "Сайт" Діє з вами різні способи очищення килимів і килимів.

У нас є два розкішні манжети в домашніх умовах. А їх пальто змінює колір килимів на тиждень. Це гарна ідея, щоб мати чорно-білу кішку одночасно. Але це ще одна історія. Сьогодні ми говоримо про те, як чистити наші килими з цієї чудової вовни. Хтось хто скаже, що все простіше викинути, але мені подобається ходити босоніж, і на підлозі не дуже приємно робити.



Так ви повинні подбати про палаци щодня. Отже, спочатку потрібно очистити килим від вовни. Є кілька різних способів зробити це.

  1. Ви можете взяти звичайну скляну пляшку, загорнути її в скотч, приклеїти виворіт. Прогулянка по килиму з пляшки і збираємо вовну. Варто сказати, це хороший вовняний колектор. Однак підходить тільки для килимів з коротким пальцем. Неймовірно знімати глибоку вовну.
  2. Також можна видалити волосся гумкою для розчісування котів. Вона робить гарну роботу. З причин гігієни не варто розчісувати вихованця таким же зубцем. Габаритний зображення



  3. Мій друг розчісує свої килими, як правило, з тваринним підсумком. Але не схожий на цей метод, тому що сам килим дуже швидко погіршується.
  4. Мій улюблений спосіб є регулярною щіткою з капроновою палицею. Я збираю найяскравіший і чистий весь палац з ним. Вона відмінно збирає вовну, а також витягує з глибин паль, накопичених дрібних забруднень.





Особисто я рекомендую капронову щітку, але тут ви повинні вибрати. Ви повинні бути обережними, щоб не пошкодити килим. Ще раз, щітка повинна бути максимально м'якою. Після ретельної щітки я вакуумував килим, щоб зібрати пил і сміття, а також решту вовни. Потім потрібно вимити ковролін, щоб поліпшити колір і зняти неприємний запах.



Знову існує кілька варіантів. Ви можете слідувати доріжку найменшої стійкості і придбати ковролін. Але можна зробити з імпровізованими засобами. Наприклад, в відрі залити склянкою гарячої води, 2 ст. л. оцту, 1 ст. л. соди і перемішати все. Потім додайте трохи рідкого мила, а потім розвести прохолодною водою. Така суміш може очистити килим за допомогою звичайної піни губки. Головне не замочити палац занадто багато.

р.

Існує навіть простий метод. Отримати пральню ополіскувача. Зніміть його в співвідношенні 1 до 10. Обприскувати цю суміш на ковроліні і залишити на 20 хвилин. Після цього ми вакуумуємо. Запах буде відмінним, і килим буде виглядати набагато очище. Ось як зробити щітку. Звичайно, забирає час і зусилля, але будинок яскравий і чистий.

Що ви використовуєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное