думка Бориса Гребенщика про те, що відбувається в Україні

Борис Гребенщиков розповів про війну Росії проти України вперше в лютому. Він був одним з небагатьох митців, щоб визнати, що це була війна. А ті, хто не помітив цю божевільність, рок-музикант назвав шум Росії.

Про війну розповів Борис Гребенщиков. І сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо ознайомитися з деякими відповідями гітариста рок-гурту "Акваріум". Його думки дуже цікаві.



Легендарний поет і музикант негайно заявили, що позбавлення життя навіть однієї людини є смертю усього Всесвіту, злочином проти усього життя на планеті. Будь-яка війна є злочином на промисловому масштабі.



Пели: Кожна війна за гроші. Будь-яка війна, коли люди не можуть бути Вони не обговорювалися і почали позбавляти одне одного з їх життя. Це злочин проти всіх живих і святих речей. І ця війна точно однакова. А люди, які не визначилися, є злочинцями, Борис Гребенщиков обов'язково.



У той же час митець визнав, що він ніколи не пов'язаний з російським урядом з культурою і країною. Але людина скаржав, що влада повинна правильно керувати і прямими людьми, просто використовувати для своїх цілей.

Що робити концерти? Відповіли Гребенщикові та поточні антивоєнні концерти, які проводяться в різних містах Європи. Зауважте, що рок-група «Акваріум» також надає такі концерти. Чи є ці ігри?

«Якщо я можу зробити принаймні мікроскопічний внесок, якщо я можу надіслати навіть трохи своєї позитивної енергії в загальний горщик, то це повинно бути зроблено», - сказав він.



Тим не менш, Борис Борисович приймав, що він мало віри в те, що лідери, які ненависли війну, будуть слухати думку звичайних людей. Не дивлячись на те, що Гребенщиков не завадить голосу людей. музикант сказав кілька слів про погіршення ставлення до російської культури.

«Культура – культура; вона формує людину. Людина без культури буде твариною. Таким чином, будь-яка культура безцінна, і скасування її є гідністю, яка навіть не повинна бути прокоментована.



Борис Гребенщиков також сумнівав, що сучасні російські лідери та політики знайомляться з російською культурою. В іншому випадку вони знають, що вбивати інших людей поганий.



Слід зазначити, що в коментарях, переважна кількість глядачів підтримали Бориса Гребенщикова і подякував йому за чесний і поширений почуття в цей непростий час. В іншому випадку. Після того, як воістину культурну людину завжди виступає створення і створення, а не знищення іншої країни.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное