Приклад для тих, хто хоче пам'ятати, як добре це було в початковій школі.

Сьогодні ми пропонуємо згадати математичні правила початкової школи для тестування себе та вирішення прикладу у назві. Хто сказав, що це занадто просто. Але я можу запевнити вас, що вражаюча кількість відповідей в коментарях чітко пропонує іншим чином.



В цілому порядок виконання арифметичних дій є одним з яскравих прикладів того, як найпростіший несподівано виходить максимально складним.



Що таке? Це математика! Але знову і знову, коледж-освітлені дорослі перервують свої списки навколо досить невибагливих математичних виразів.



Так і назад до нашого прикладу. Має всі варіанти математичної дії. І отримати відповідь, потрібно лише створити правильне замовлення розрахунків.



Кожен студент знає, що арифметичні дії виконуються у свою чергу зліва направо. У той же час, в першу чергу, в дужках виконуються дії, потім поділ і багатозастосування, а тільки потім додавання і відступ. Прості, але в практиці виникають проблеми. Де б відповіли «0» і «3»?



За правилами ми вперше виконуємо дії в дужках. 5 - 4 + 1 = 2



Далі 18 / 3 * (5 - 4 + 1) = 18 / 3 * 2

І тут лежить чергова підводна скеля. В теорії поділ можна відхилити колонкою (:), обелюсом (÷), вії (/) або дробовим знаком (-). З введенням комп'ютера, знак дроби часто замінюють сіткою для простоти. Тому багато людей помилково сприймають вираз «18/3 * 2» як дроб, де в нумері 18, а в деномінаторі 3 * 2.

р.

Однак дуже важливо пам'ятати, що якщо в деномінаторі ми не маємо кількості, але деякі арифметичне вираз, то при написанні дробу в рядку беремо в дужки відповідно до правил.

Якщо наш приклад мав форму 18 / (3 * (5 - 4 + 1), то знак "/" буде еквівалентний дробовій лінії. Але за знаком поділу не існує батьківського синтезу, що означає, що його не можна сприймати як дробовий тракт. Хенце 18/3*2 є 12, не 3, як деякі користувачі стверджують. Так правильно відповідь 12. Який результат? Можливо, ми розглянули десь і зробили помилку? Подаруйте мені свою думку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное