Я приніс у строгість, не повторює помилки батьків і створює дружню атмосферу в сім'ї.

Батьки завжди намагаються захистити дитину від неприємностей. Щоб зробити це, вони приходять з різними правилами, але не достатньо просто заборонити щось з маленької дитини. Для того, щоб правила батьків в сім'ї поважали і поважали, необхідно пояснити, чому є певне правило в сім'ї. Діти не сприймають агресію, тому правила повинні голосувати в дружній формі, даючи дитині зрозуміти, що деякі заборони необхідні для добробуту і безпеки дитини.



Правила батьків не завжди піддаються логіці і відчувають почуття. Не знаєте, як впоратися з власними емоціями і поведінкою дивно з дітьми. Про безпеку дитини призводить до дивних заборон. Ці заборони вирощувати в дитячому стані, страх, непорозуміння і не схожий на себе. Все це пов'язано з ненадійністю дитини і нездатністю пояснити їх поведінку.



Пілі: Я не маю ніяких подруг. Якщо мої однокласники приїхали відвідати мене, мама не дозволяла мені закривати двері в приміщення і, як правило, змушує їх робити прибирання, поки вони сіли в кімнаті і чекали. На 25, я не можу піти на другу День народження без дозволу. В домашніх умовах заборонено носити шорти і футболку. Я 38 років і одружений. Гойдалка, вся сім'я знімає свій одяг і прогулянок, які зручно. Ми знаємо, що ми хочемо, і ми не робимо правила в будинку. І, ви знаєте, так добре і так комфортно, будинок не linger в будь-який час – кожен хоче піти додому весь час.



Ви не можете підготуватися до всіх, а також залучати дітей, які іноді рубають батьками. Груша зіпсує дитину нерідко призводить до протилежного ефекту. Не встигли провести час з дітьми. Для всієї сім'ї, ніж подбати про потреби кожного.

335 грн.

Пелюшки: Дорослі ніколи не дайте мені собаку. Я не хочу турбуватися про це, і не розумію, що я був окремо. Я зроблю з нудотою, але ніхто не варила окрему страву для нас. Ми повинні їсти ті ж продукти харчування, як і всі інші. Моя тато дасть мені спину мого голови, коли я просив напою або сказав, що я хотів піти у ванній кімнаті. Я все ще не їсти або пити нічого на вулиці, говорить Олена.



Заклик на порядок в будинку в грубій формі викликає страх і не схожий на дитину. Не один ідеальний і батьки часто роблять помилки. І тих, хто досвідчений батьківський тиск в дитинстві ніколи не буде використовувати однакову тактику в піднятті своїх дітей.

«Мої мами випікають, коли побачила зламаний стакан або немиті страви. Вона тримала в мене і кладаю мене в кутку. Я ніколи не розумію сенс стоячи в кутку. На відміну від моєї мами, мій батько, який часто пішов на ділові поїздки, завжди був захоплений і турботою. Ми промиваємо посуд разом і очищаємо, коли мій мама пішов. У старшій школі я переїхала з братом, тому що я не можу стояти мою матір'ю. Після того, як було можливо у вигляді гри, щоб навчити дитину чистити після себе, але батьки, крім дітей, мають багато проблем з дорослими, які вичерпають. Саме тому буває.

381580

П'єси редакційної ради Непросто. Дитина поглинає все від діаперів, як губка: він приймає вирази обличчя, жести батьків, імітує їх поведінку і приймає звички. Забороняється відчувати, якщо дитина розуміє наслідки дій. І щоб зробити це, ви повинні пояснити всі пацієнти і іноді кілька разів. Відкриваємо книги з педагогіки та шукайте допомогу фахівця при виникненні проблеми та контакті між дитиною та батьками.

Єдине, що кожен батько повинен пам'ятати, що діти, тоді як вони молоді, завжди потрібна увага та затвердження їхніх батьків. Після всього, мама і тато з перших років життя є найважливішими для людини. Чи можливо, якщо ви хочете зробити щось?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное