Підготовка домашнього бузкового сиропу на третій рік поспіль, важливо не пропустити момент розкішного цвітіння

Весняний бузок – найкрасивіша і ароматна рослина, яка може бути. Я завжди шукаю свою красу на вулицях. Усе місто буде запахй Я хочу довго тримати цей запах. Бузки цвітуть протягом декількох тижнів, але я завжди маю так мало. Я хочу, щоб вона насолоджувалася гарним кольором протягом всього року.

Щоб зберегти чудовий аромат, я вирішив розпочати приготування бузкового сиропу. До речі, багато людей думають, що бузки отруйні, але це не вірно. Головне - використовувати тільки квіти рослини для приготування їжі. Чому можна використовувати готовий сироп? Зазвичай. Я замочував торти або кекси.й Це смачно.



Пілінги Ви також можете додати пектин до сиропу і отримати смачний красивий мармелад або варення. Деякі господарі навіть управляти, щоб зробити желе з бузку. Хороша ідея: зробити красивий желе з бузкового сиропу і залити по черзі шарами сметанного желе. Зверху все можна прикрасити квітами білого і фіолетового бузку. Це чудовий романтичний десерт!



Я також чув, що квіти бузку можуть смакувати цукор. Ви просто повинні покласти його в контейнер і перемішати його з квітами. До речі, якщо ви берете прозору баночку, вона вийде не тільки ароматним, але і дуже красивим. Баночка прекрасно впишеться в інтер'єр кухні.



Peels Інгредієнти
  • 800 мл води
  • 700г цукру
  • 200г бузок
  • 15г пектину
  • сік лимона


Підготовка
  1. Спочатку потрібно замочити квіти бузку в теплій воді. Бажано прогріти до 60 градусів. Покрийте ємність води і квітів з плівкою і залиште на три години. 1286260 р.



  2. Тепер потрібно вичавити квіти через сито і додати 600 г цукру в рідину. Поставте бак на вогонь і доводите до 80 градусів. Цукор необхідно повністю розчинити.
  3. Пектину слід змішати з 100 г цукру. Після цього дуже ретельно заливаємо її в сироп, помішуючи його вінком. Обов'язково стежити за вогнем і не дайте рідкий відвар.
  4. Заварити сироп близько 3 хвилин, додати сік лимона і остудити. Сируп готовий!




Такий сироп можна поливати млинцями, а також морозивом. Ще одним варіантом є залити невеликою пляшкою і зробити з бузковим кавовим сиропом: півсклянки еспресо, яке молоко і пару ложок сиропу. Це буде неймовірно ароматним і смачним!



Пілінги Розкажіть, якщо вам подобається запах бузку. Може бути в улюбленому парфумі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное