Ельдер Самуїл пропагії останнього дня

Пророк Самуїл Докторан визнаний по всьому світу. 2 роки тому (у 1998) Бог дав йому можливість провести 5 місяців на острові Патмос. Це острів, де Апостол Джон отримав книгу про відставку.

За ці 5 місяців Божа розмова про події, які відбудуться. По всьому світуй Багато подій вже відбуваються або трапляються. Самуїл попередив про землетруси в Азії і розпад двох веж в Нью-Йорку.



Сьогодні видання. "Сайт" Увійти Профект Самуїл про останні дні. «Як це можливо? й

Ця професія була записана з касету під час зустрічі в Сінгапурі, де батько Самуїл відреставрував свої бачення під час відвідування Острів Патмос.

«Я був окремо в будинку на острові Патмоса на кілька тижнів, щоб промити і шукати Господа. Там вдалося знайти невелику церкву Святого Миколая, де ніхто не йде. Я пішов там і заливив мене до Бога. Зроблено камінь, на якому я сидів і променів, медитував і читає Біблія!



20 червня його номер запалився світлом, незважаючи на те, що приміщення було темним. Перед пророком були 5 ангелів. Вони були красивими, і світло приходили з них. Анголи прийшли говорити про 5 континентів майбутньогой

Перший Ангел сказав, що він прийшов, щоб передати повідомлення про Азія. Знаходив величезна трубка в руці. У ній, згідно з ангелом, він буде проколювати над Азією перед початком. Терміний



«Для того, щоб бути каліями, голодом, багато буде зірватися, і з цього вони підуть на наступний світ. Ведуться міцні вітри, як і раніше. Більшість буде розірвати і протерти обличчя землі. У зв'язку з землетрусами вода буде підніматися і покривати землю.

Австралію розбити і деякі підуть під водою. Мільйони перейдуть в Китай і Індія. Нації атакують один одного, а брат атакує брата. Азіати атакують один одного. Азія, і Бог побачить світ! Пророк Самуїл.



Тільки тоді буде сильний старт. Пробити в цих місцях. Люди повернеться до Христа. Бог врятує тих, хто звертається до Його.

Другий ангел проходив хворим, який використовується для збирання врожаю. Про Близький Схід На День Юдгменту, ті місця будуть спрагі. Вода буде рубати по всій Близькому Сході. Майже всі річки висихають, і люди будуть боротися за воду в тих країнах.

Також, через кризу на Близькому Сході, вона буде розбита в рітейлі ООН. Ця організація не існує. Ангол з хворим буде переробити урожай. У нас є багато цікавих новин. За словами ангела, електрика і церква будуть очищені, збережені, збережені і готові до останнього дня.



Третій ангел говорив про Європу, тримаючи масштаб в руці. "Скарби, які ніколи не були затінені землетрусом, будуть затінені!" - сказав ангел. Вода Сеїна закриє Париж і Ейфелева вежа буде знищена. Більшість Німеччини і Великобританії також стикається з катастрофами.

Потоки відбуваються по всій Скандинавії. В Іспанії та Португалії буде майже без їжі. Не загрожуватимуть сини Бога. Бог врятує їх!



Четвертий ангел провів меч в руці. Про Африку Мега цього ангела буде спрямована проти неправомірного. «Я буду керувати погодою; сонце вигорає все життя в певних місцях.

Великих річок, таких як Ніл, буде висихати, і мільйони людей, які будуть літати через голод. В інших місцях буде затоплення! Вона сказала ангела в Samuel. Господи розповів ангели, які приготував сальвацію за правдиве на День Юдгменту.



Про Америку, з Північного полюса до Аргентини, зі сходу Сполучених Штатів до Каліфорнії, розповів п'ятий ангел, який прийшов з чашкою в руках. Ангол сказав, що він переповнений цими країнами. вирокякі в цьому кубку.

Величезні хвилі затоплять все і всюди. Кораблі в океані підуть під водою. Атлантичний та Тихоокеанський океан об'єднає разом. Весь світ буде проголошено землетрусами. Тільки ті, які врятуються, будуть збережені з усім серцем та душею.



Я також пропоную ознайомитися з останніми проповідями Ельдера Ефраима Арізани про світовий конфлікт, який буде впливати на кожну країну на землі. Не втратити серця зараз життєво важливо для кожного з нас!



«Земля буде згортати і знищити. Новий небо і нова земля прийде. Бог знищить твори диявола назавжди. Я покажу свою силу, як я буду захищати своїх дітей у всьому цьому знищенні. Приготувавши до цього дня, Господь прийде, ангели сказали Самуїлу.

В останні роки ми спостерігали деякі пророки стають реальністю, хоча не були встановлені дати. батько Самуїл Не вдалося.

Я не хочу пророк Самуїл бути вірним у своїх прогнозах. Господи, врятувати нас, захищати нас, і зануритися на нас грішники.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное