Яка аудиторія запам’ятала відкриття Каннського кінофестивалю 2022

Міжнародний кінофестиваль Cannes в 2022 році почався 17 травня. Лідерство вважало позицію «зовнішня політика» недоречно, враховуючи розгортанні війни в Україні. Таким чином, на заході немає делегації або ЗМІ. І на урочистій церемонії відкриття фестивалю президент Володимир Зеленський вперше виступив.

р.

Зал подав Володимир Олександровичу. І сама вистава не просто додала до збору пам’яток у кар’єрі Зеленського. Звернув увагу світової спільноти до важливих проблем сучасного світу. І саме так заслуговує окрема стаття. Звичайно, це буде про кіно.

Cannes Кінофестиваль 2022: Я хочу розповісти вам історію. І ці слова почали не одну історію. Це більш важливо, ніж кінець, ніж початок. І це не відкрите закінчення. Він, нарешті, покінчив битву, яка збирається більше 100 років. Починався з приходом поїзда. З нього прийшов герой і антагоніст. Так було протистояння на екрані, що перетворилося в реальне життя, Зеленський почав своє мовлення.



Президент України прокоментував паралельне кіно та наше життя. Яким буде наше майбутнє. Найгірші диктатори ХХ століття високо цінують кіно. Проте, спадщина, яку вони залишили позаду, захоплюється у документальних літописах.

Перший фестиваль Cannes Film Festival був розпочатий 1 вересня 1939 року. Ані, Друга світова війна захопила світ. За 6 років кінотеатр на фронтах цієї війни з усіма людствоми. Кінотеатр за свободу. І в кінці не дозволяв диктаторів захопити серця людей, Зеленський продовжував.



Кінотеатр «Виту» вже давно приїжджає до свободи. Але один з найбільш видатних кроків президент називає зовнішній вигляд на екранах картини «Великий диктатор». Хоча фільм не знищив диктатора, Чарлі Чаплін став героям. Дякуємо йому. Кінотеатр перестав мовчати.

Кінотеатр почав говорити, і це голос майбутнього перемоги свободи. «Хатред пройде, диктатори зникнуть, а їх потужність перейдуть в руки загального народу. І в той час як люди гинуть, свобода ніколи не зникне, сказав Чаплін.

З того часу багато років пройшли, було знято величезну кількість чудових фільмів. Здавалося б, кожен з них довго зрозумів, що ви можете завоювати людей красиво, збираючи їх біля екранів. Тим не менш, сьогодні люди хочуть завоювати страшні, збираючи їх в бомбових притулках. Здавалося б, що в житті тисяч людей ніколи не трапляються.



Але знову, як і раніше, є диктатор у світі. Не варто мовчати. Володимир Олександрович розповідає про вторгнення Росії в Україну, яка почалася 24 лютого 2022 року. Ми часто чули відлякувані фрази про війну, що надходить з екранів. На жаль, це більше не кіно, але реальність.

Зеленський з посиланням на культовий фільм Франциска Коппола Апокаліпсе зараз. Це картина страшної війни в В'єтнамі. фраза: сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‹с... Напалм, син. Я люблю запах напалу вранці. Війна в Україні також розпочалася вранці. Поки, без попередження, російські війська заважали територію суверенного стану. І люди, які відкинулися до звуку вибухів.

р.

Владимир Олександрович знову нагадав про всіх жахів, які вже трапилися і все ще відбуваються в Україні через несправність російської армії. Буча, Маріуполь, Азовсталь, сотні загиблих дітей та тисяч українців, вивезених з країни. Не знаю, скільки з них буде вижити. Але кожен знає, хто полум'я.

432094

Президент України сподівається, що кінотеатр не буде існувати окремо від того, що відбувається зараз. У світі потрібен новий Chaplin, який може довести, що кінотеатр все ще має голос. Зеленський знову котирування виступу з фільму «Великий диктатор». Сьогодні ці слова більш актуальні і важливі, ніж коли-небудь. Послухайте їх!

про:blank

Цивілізований світ виграє цю битву і диктаторство буде падати. Кінотеатр повинен стати голосним устом, завдяки якому можна почути всі голоси, які борються за свободу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное