Покупець, щоб продати радянську службу, вирішив платити додатково покупцеві, щоб взяти її з уваги

Кілька десятиліть тому. Радянська служба Він був питанням конкретної гордості. Особлива частина життя тодішого суспільства, і навіть купити прекрасний і якісний набір страв не було просто. Отже, такі набори дуже цінуються і навіть пройшли від покоління до покоління.

Сьогодні видання. "Сайт" Він пропонує ставитися до того, чому набори були цінні радянські люди так багато, щоб ці страви в будинках і квартирах зберігалися під склом. А якщо вони зробили, то це було тільки на спеціальних, дуже рідкісних випадках. Чи є ці комплекти будь-якої цінності зараз?



Мій шикарний порцеляновий набір з чашками, чайником і цукровою чашею пішли на мене, звичайно, від мого бабуся. На жаль, багато власників таких страв мають схожу історію. Моя бабуся купила комплект у 1961 році. І вона завжди підкресла, що вона отримала набір на хорошу ціну прямо в той же день, коли Гагарін зробив свій знаменитий рейс, Тамара згадується.



«Це не дивно, що я шукаю всіх цих стаканчиків, з яким я був малюком». І я був дуже радий, коли мій бабуся один раз вирішив дати цей скарб коханим і тільки бабуся - мене.

«Це правда, що послуга за призначенням не йде добре. Моя спроба використовувати ці радянські порцелянові начинки для зборів з подругами не оцінили їх. й

«Дівчаті варіально просять глибокі склянки або навіть просторі, але просторі кухонні чашки. Коли я сказав їм про красу і важливість традиційної чайної церемонії, вони почали пропустити і пропустити.



Я ніколи не зміг навчити їх етикету, що мій бабуся сказав мені так багато. Немає нічого не залишилося, але щоб здатися і приховати старий набір назад до тротуару. До кращого часу, який з якоїсь причини не прийшов. й

Що ми робимо з набором? Минулого року, коли він був 60 років з моменту першого польоту людини в космос, пам'ятав мій набір. Я вийшов, подивився з усіх сторін і був сумним. Це було настільки красиво протягом 60 років і скільки разів на столі? Скільки разів на вас було чай з цих чашок?



«Я думав, що хтось ще потребує цього сервісу. Я пішов з ним в антикварний магазин, але я не був щасливий там. На мою «забезпечити» і безпосередньо заявили, що не існує попиту на такі старі страви.

«Єди, що можна зробити, щоб продати весь сервісний шматочок. Цукор і чайник все одно коштують щось, а чашки підуть на номінальну плату. Навіть меслінг з ними не має сенсу.

«Я не збираюся платити додатково, щоб розбити тебе. й бабуся! Я думав, що у мене є він сидів, ніж бути на полицях античного магазину. Я буду тримати його в якості пам'яті, можливо, якийсь день буде корисний, Тамара пише.



Жінка може бути зрозуміла, тому що вона отримала цей набір страв з коханої бабусі, для якого послуга була відмінною цінністю. Але реальність полягає в тому, що в магазинах є море всіляких страв.

Ви можете замовити чашки з будь-якими написами і фотографіями. І з такими різноманітними можливостями, старі (якісна якість) порцелянові стаканчики виглядають повністю відхилені.



Ви використовуєте радянські страви? Чи краще, ніж сучасні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное