Приготувати східну солодкість в домашніх умовах, і великими, потрібно тільки борошно і вода.

Іноді ви хочете експериментувати і встановити собі складне завдання в кулінарному полі. Для мене така проблема була солодкою в домашніх умовах. Я хотів щось дуже екзотичне, тому я вирішив зробити східну солодкість пашмак. Я спробував їм довгий час і був вражений текстурою і смаком. Я хотів зробити це знову в домашніх умовах.

Р

YouTube / Хаихана Uzbechka Сьогодні редакція "Сайт" навчить вас варити цю незвичайну солодкість і поділитися з вами рецептом з каналу Чахань Узбекка. Наприкінці статті ми поділимося відео. Чарівність господині дивовижна!

Солодощі в домашніх умовах Інгредієнти
  • цукор 220 г
  • 150г води
  • щіпка
  • 150г борошна
  • 50г вершкове масло


Підготовка
  1. Покласти цукор в горщик, залити його водою. Додайте щіпку лимонної кислоти. Покладіть його на вогонь і варіть цукровий сироп. Вам необхідно перевірити, чи він відварений до правої консистенції. Це можна зробити з холодною водою. У відео ви можете побачити, як він повинен вийти. Залийте готовий сироп на робочу поверхню. Збираємо всю масу посередині так, щоб краю не замерзли окремо. Прохолодити сироп трохи перемішуючи.

    YouTube/Чайхан Узбек

  2. Окремо обсмажте борошно з вершковим маслом на сковороді. Стирають і обсмажують постійно до тих пір, поки борошно починає розсипатися і перестає пахнути сирою борошном. Покласти борошно в окрему ємність. Тепер назад до карамелі. Руки (або рукавички) змащують рослинним маслом і починають розтягувати карамель. Розтягуйте і складіть, повторюючи його знову і знову.



    YouTube/Чайхан Узбек
  3. Робиться це до тих пір, поки карамель виходить білим. При ударі один одному карамельні половинки повинні зробити звук як два льодяники, якщо вони збиваються один на одного.

    YouTube/Чайхан Узбек

  4. Тепер робимо карамельне кільце. Покладіть його в борошняний бак. Підібрати борошно і перемішати його в карамель. Розтягування кільця, змішування борошна і закручування його. Смуги повинні стати тоншими, а борошно повинна залишатися менше і менше.

    YouTube/Чайхан Узбек

  5. Ви завершите з найсвіжіших ниток карамелі, все в борошні. Дуже схожий на безважний веб. Далі їх потрібно складати в маленьку цукерку, а не набагато обтирання. Ми можемо служити для чаю!



    YouTube/Чайхан Узбек


Відповідність і робота без відео буде важко зрозуміти. Він надає повну і візуальну інструкцію. Ви можете швидко дізнатися!

про:blank

Я не роблю, Інгредієнти можуть бути найбільш поширеними, але процес приготування складний. Але не варто! Цей легкий і повітряний десерт надзвичайно смачний. Ви, звичайно, не готували такі солодощі в домашніх умовах. Ми впевнені, що ви досягнете успіху!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное