Показати клас за допомогою розв’язання математичного прикладу кліента

Порядок виконання дій з математики часто стає реальним блоком стомлення. Ми навчимося в початковій школі і, в теорії, ми повинні пам'ятати все наше життя. Але теорія, як Mephistopheles - сухий. І хто, насправді, цікавиться прикладами, де порядок дії планується заздалегідь?



Ще одне завдання від нашої колекції. Вони тільки дають вам набір номерів і номер для отримання. І які дії і в якому порядку виконувати, це до вас. А потім ви не можете розрахувати відповідь, значно менше вгадувати. Після того, щоб вирішити це, потрібно подумати креативно і аналітично. І це допомагає нам успішно знайти шлях від найскладніших життєвих ситуацій.

Порядок дії в математики
  1. Почнемо з простими прикладами. Поставте в запис 1 * 3 * 2 * 1 * 2 = 10 замість зірок ознаки арифметичних дій, щоб отримати правильну рівність. Намагайтеся знайти якомога більше варіантів з і без кронштейнів.
    635777

  2. У вас є чотири номери: 5, 5, 5 і 1. Додаючи, відслідковуючи, помножуючи, розділяє і скобінг, ви отримуєте 24 з них за допомогою кожного з цих чисел і тільки 1 раз.


  3. Використання номерів (1, 3, 4, 6), кронштейнів та арифметичних операцій (додаток, відведення, багатозастосування, поділ), отримати номер 24. Допускаються тільки ці номери і тільки ці операції. Кожен номер можна використовувати один раз. Операції та кронштейни можуть використовуватися будь-яку кількість разів.



Відповідей.
  1. Як я сказав, є багато для творчості. Я знайшов тільки одне рішення без кронштейнів: 1 + 3 х 2 + 1 + 2 = 10й І з дужками: 1 кс (3 + 2) кс 1 кс 2 = 10й Але рішення, ймовірно, набагато більше. Спробуйте знайти відсутні!
  2. Я пропоную цю задачу своїм друзям. І перед тим, як я даю вам право відповісти, Я збираюся розповісти вам про деякі помилкові, а також дуже розумні рішення. Найпоширеніша відповідь - 5 х 5 - 1 = 24. Існує ще один варіант: 5 + 5 + 5 + 5 + 5 - 1 = 24. Відповідь в обох випадках, звичайно, 24. Але що про стан? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. 246900 Р



    Цікавим рішенням поза математикою пропонується бариста дівчина. За її словами, досить пити 5 склянок кави, потім ще 5 склянок і ще 5 склянок в один день, щоб отримати 24 години прокидності. Ми не рекомендуємо навіть повторювати його. Після всього, більше 300 мілілітрів навігації напою може завдати шкоди здоров'ю. Але спроба зібрати математику, варіння і фізіологію заслуговує на кожну повагу.





    Повернувшись до математики, знайшовши рішення до цього прикладу дуже складно. Що я зробив. (5 - (1:5) х 5 = 24й Чи може будь-який з наших читачів знайти інший варіант?

  3. Ми вже вирішили два приклади. Не варто забувати про проблему. І знову ми допомогло поділу дробом: 6 / ( 1 - ( 3 / 4 ) ) = 24.


    Пілінги


Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Після того, як винахідливість допомагає шукати незвичайні, цікаві і прості рішення, досягаючи результатів не тільки в грі, але і в реальному житті в найкоротші терміни.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное