Анжела Перлина поділилася новим астрологічним прогнозом війни

Тисячі людей з нетерпінням чекають Нові прогнози від Angela Pearlй Діяльність астролога в інтернеті здійснюється більш ніж на півтора мільйона осіб. На каналі українського телеведуча Наталія Мосєчук. У рамках YouTube-шоу «Право на владу», фахівець розповів, як вона бачить найближче майбутнє України та світу.



У парі днів відео набрало понад 650 тис. переглядів. Поціновувачі радять подякувати за чесний прогноз. Про найцікавіше видання "Сайт" Він розповість вам сьогодні.

Прогнози Анжела Перли перераховуються: найважчий період війни закінчений. Друга фаза – наступна дія української армії. Іншими словами, всі сили будуть спрямовані на заміщення окупантів з території України. Уже багато людей починають повертатися до рідних міст і сіл. У серпні та вересні очікується найвища швидкість повернення коштів.

Якщо розглядати війну з точки зору астрології, то зараз виникає протистояння між Сатурном і Ураном. Перша планета являє собою консерватизм і старі способи. Він знаходиться в знакі Росії. І друга планета, навпаки, гравітати всім новим. Українська



Зірки кажуть, що це остаточно Боротьба завершиться 20 березняй У той же час боротьба перетягнеться до Нового року, і після цього буде підписано договір. Анжела Перлина вважає, що це не про мирний договір, але про здачу Росії.

За словами астролога, вже розпочалася третя світова війна. У майбутньому військові конфлікти почнуть розірватися в різних частинах світу. Наприклад, битва з Китаю для Тайваню і так далі. У березні наступного року Плуто буде входити на знак Росії на 20 років. Це планета серйозних і важких трансформацій, а також війни. Це означає, що Росія продовжить позувати загрозу Україні та увесь цивілізований світ.



Незважаючи на це, експерт виключає можливість ядерного удару Росією. "Всі сили світла Землі проти неї", - розповідає Анжела Перлина в інтерв'ю. Крім того, вона вважає, що Україна зможе повернути повний контроль над Донецькою та Луганською регіонами. Але питання Криму досі не існує.

Російські ЗМІ часто висвітлюють ідею, що Україна може запустити наступ проти Росії. Однак Анжела Перлина заперечує цю можливість. Головною метою української влади та місцевих жителів є занурення окупантів, завоювати війну та розпочати перебудову країни. Вони не піклуються про іноземні землі.



Як не було війни, вона принесла Україну по всьому світу. Іноземні партнери обов’язково інвестують багато грошей у подальший розвиток країни. Астрологер вважає, що інвестиції почнуть збільшуватися на наступний рік. Анжела Перлина проживала в Австралії протягом багатьох років. Вона говорить всім своїм захопленням про мужність українського народу. І це дорого!

Експерт також прокоментував про президенцію Володимира Зеленського. Він каже, що він робить велику роботу в війну. І є висока ймовірність того, що він буде йти на другий термін, вигравши вибори. Багато страхів, що Володимир Олександрович стане диктатором. «Це не буде. Він хоче, щоб люди любити його і диктатори не піклуються про те, що інші думають про нього, - сказав Ангела Перлина.



Як для Росії ситуація буде різною. За словами Астрологера, 2023 буде жирним для російського президента. Країна не може уникнути внутрішнього перетворення. На жаль, дуже суть російського режиму не змінить. Авторітаризм і диктаторство є вічні супутники Росії. І головна причина, що вона не хоче нічого нового.

Прогнозування від Angela Pearl завжди дають надії. Я думаю, що тисячі людей слухають її і люблять її. Я повинен визнати, що я досить скептик про астрологію. Але навіть я був дуже радий і заохочував слів цієї прекрасної жінки.



До речі, справжнє ім'я Анжели Перли – Шевченко. У серпні цього року Україна планує відвідати батьківщину. Вона обіцяє надати іншому інтерв’ю Наталії Мосєчуку. А можливо, це буде жива зустріч в студії. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное