Ціни на яблука приємно радують, кожен другий день я готую відкриті яблучні манжети.

Ціна яблук хороша, варити щодня. пухкі з яблуками. Я люблю, що ви не повинні витрачати занадто багато часу на тест. Все, що вам потрібно, це пачок листового тіста, 5 яблук, 1 жовтка і деякі абрикосові варення. Вам не потрібен цукор для цієї випічки!

Сьогодні видання. "Сайт" Інструкція по підготовці делікатних кремовий з яблуками. Я їсть 10 бабуся в часі, не менше!



Листи з яблуками Інгредієнти
  • 300 г готового листового тіста
  • 1 жовток
  • 5 яблук
  • 3 ст. л. мигдальних пластівців


Підготовка
  1. Промийте яблука, очистіть їх і виріжте навпіл. Зніміть серцевину з яблука. На кожній половині яблука роблять поздовжні надрізи, але не до кінця. До цього до всіх яблук.



  2. На пилоподібному борошняному столі розкачати тісто. Виріжте тісто на квадрати. У розмірі вони повинні бути трохи більше половини розмірів яблука.



  3. Для кожної площі тесту викласти половину яблука і підняти краю тесту. За допомогою стирання країв тесту, формування чогось подібної пластини. Подрібніть пуфи на горщик пергаментного паперу.



  4. Жовта олія краю тесту. Пригрійте абрикосовий варення і змастити яблука з ним. В той же час намагатися отримати вершки в різках яблука і. 9953834



  5. Змішайте пуфи в попередньо розігрітій до 200 градусів духовки протягом 20 хвилин до готовності.



  6. Готові пуфи жиру знову абрикос І посипають мигдальними пелюстками. Bon appetit!





Щоб дізнатися більше про рецепт цього швидко і випічкаДивіться відео з кулінарного каналу Світлана Анаканова. Рецепти цієї прекрасної господині випробують більше ніж раз на сімейні свята, зустрічі друзів і в домашньому будинку кухні!

про:blank

Також я пропоную, як приготувати плавлений десерт з йогурту і яблука, який замінить висококалорійні цукерки. Простий рецепт млинців!



Листя яблук не тільки печива, але невеликий торт. Всі випічка У поєднанні з абрикосовим варенням миттєво перетворюються в вершки. Цей десерт привітатиме як дорослим, так і дітям.

Чудовий рецепт, рекомендую його з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное