Я помітив, що однокласник дочки називає її матір'ю, я не розумію, як це відбулося.

Ви знаєте, Що вони називають батьками? У багатьох країнах світу? Нерідко діти не говорять про звичні слова «мама і батько». замість цього вони просто використовують імена. Наприклад, я не знаю, як я б закликав маму Таня і мій батько Саша. Довгий був нормою за кордоном. Чому це відбувається, я розповість вам в нашій статті.



Спілкування сучасних дітей і батьків дуже відрізняється. Наприклад, один раз він був налаштований на адресу вашого батька і матері. Проте, сьогодні ця традиція захопилася в захвату і здається реліквом минулого. Повага старшого покоління також ґрунтується на повністю різних постуляціях.



До слова батьків і онуків було право. Їхня точка зору є остаточною правдою. Але в наш час молодше покоління не боїться висловити свою думку щодо цього або цього питання. Сімейні члени можуть сперечатися один з одним і захищати свою позицію, якщо вона відрізняється від батьків.

Можливо, це хороша зміна, оскільки діти навчаються не пригнічувати їх індивідуальність. З правим підходом батьків, це допомагає відштовхуватися грамотно взаємодіяти з дорослими. Крім того, молодше покоління починає розуміти, як показати повагу не тільки з словами, але і з відчайами.

Раніше спілкування між батьками та дітьми було обтяговано великою кількістю конвенцій та обмежень. Але в сучасному світі багато сімей хочуть вийти з цієї формальності. Коли дитина викликає мами або тато ім'ям, вони стають ближче. Зручні відносини встановлюються, на жаль, не завжди буває.



Наприклад, у мене був однокласник, який назвав її мамою Віка і її тато Валера. Вони були насправді більше друзів, ніж батьки і дочки. Про те, як я відчував про маму і батька. Так цей візерунок поведінки не унікальний для зарубіжних країн.

Я завжди згадував про своє ім'я. Його назва була Калерія, і для коротких, братів і я назвав її Калі. Цей дуже милий дивний, ласкаво просимо до нас ближче разом. Незважаючи на те, що Ба був старошкільною особою, вона не схожа на дідусь.

42494534

В іншому випадку, чому діти можуть почати називати батьків за назвою. І це дуже банально. Дитина чує маму і да розмова в домашніх умовах. Діти просто імітують своїх батьків. Крім того, назва визначає людину набагато краще, ніж його соціальний статус.

Багато батьків, як це при спілкуванні дітей. Немає нічого дивного про цю звичку. Після того, як світ ще не стоїть, а культура соціальних контактів розвивається таким же чином, як і інші аспекти життя. Якщо ваша дитина не хоче дзвонити маму або таду, але ви не розумієте це, не кладемо тиск на дитину. З'ясуйте, чому ваш син або дочка прийшла до цієї ідеї.



Швидка заборона на це, ймовірно, порушить контакт. І це посіяне насіння для можливих проблем в майбутньому. Не руйнувати ваші стосунки через таку сутність. У англомовних країнах, наміння батькам за назвою є нормою. У країнах СНД не всі розуміють це.



Я прийшов на цю тему на одному з російських форумів для батьків. Зрозуміло, навіть в цьому питанні є ті, які заливають бруд на іноземців. Дякуемо! Не варто забувати і про те, що діти інших людей повинні викликати своїх батьків.

Що ви думаєте про це? Обов'язково поділіть свою точку зору в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное