Я платжу за Інтернет, щоб дізнатися, хто грав Wordle. Що таке головоломка і чому кожен на нього захоплюється:

На початку року дивні пости почали з'являтися на соцмережах з різними поєднаннями сірих, жовтих і зелених квадратів. Ігнорант втратив у вгадках, намагаючись зрозуміти, що приховано за таємничими повідомленнями. Виявилося, що таким чином користувачі діляться результатами своєї гри у вільному браузері Wordle. Як це просто весело підкорити Інтернет-спільноту і де грати Wordle російською мовою? Відповіді в нашій статті.

15

GettyImages Слово: Де прийшов Wordle? Wordle поширює свій зовнішній вигляд британським програмістом Josh Wardle. Він написав цей додаток під час карантину як простий спосіб, щоб отримати задоволення. Я не хотів би, що це буде настільки популярним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Freedom FM (@freedomfm.ie)



Яка причина несподіваного успіху? Є кілька з них: немає натяків, немає реклами, примітивний інтерфейс і можливість поділитися результатами в соцмережах без виявлення правильної відповіді. «Люди люблять речі, які не вимагають нічого з них», - сказав в інтерв'ю.

Слово 219 5/6



Це не перший раз я даю слово, що я не знаю існував, чисто оцінюючи те, що звучить більш англійською мовою.

— Нунеім Сойбеан (@lampimampi) 24 січня 2022



Для цього потрібно додавати відчуття суперника і радості від самознімного розчину. Вони дають потужну заряду допаміну, підказуючи вас, щоб знову і знову загадувати головоломки.

Після дня Wordle публікує нову таємницю. Вам потрібно вгадати п'ятилете слово. Слово те саме для всіх. Не існує завдань кросворду. Так ви повинні діяти в випадковому режимі. Є шість спроб знайти відповідь (за кількістю рядків на ігровому полі).



Отже, ви кладете в першу лінію слово, яке прийшла до розуму. Якщо є лист у відповідь, він запалює жовтий колір. Якщо в правому місці колір буде зеленим. Листи, які не в слові стають сірими.

р.

Тепер залишається перетворити логіку і вибрати слово, в якому всі листи будуть в правильному місці. Іноді вона займає шість спроб, іноді чотири. Якщо це два або три, як ви не можете поділитися своїми друзями?

Компанія Wordle мала лише 90 активних користувачів у листопаді, а тепер налічує понад 2 млн активних користувачів. Люди розбризують, що головоломка не потрібно завантажити. Щоб приїхати ім'я в поле пошуку, натисніть на першу посилання і відіграйте “без реєстрації та SMS”. З кожним днем ви можете знайти однодумців і відчути радість конкуренції.

pic.twitter.com/of20y1IEW6

— Крісанель.псд (@ChrisHanel) 10 січня 2022



Популярність Wordle зробила його предметом багатьох жартів. І коли деякі користувачі приходять з повідомленнями, інші перетворюються схеми з результатами гри в реальні фотографії.



І інші викладають фотографії з квадратів, але зауважити, що це не Світ, але щось інше.

й
й
й
й
й
й

Це не Wordle, але дамська дрібна кава.

— Кайл Маклачлан (@Kyle_MacLachlan) 28 січня 2022



Відомий своєю роллю в серіалі «Twin Peaks» актор Kyle McLachlen «drawn» чашкою кави і цитував свого героя, агента Cooper.

Де грати Слово російською мовою? Слов'янська фосцинація не проходить росіянами. 10 січня програміст Олександр Бєлосов запустив російськомовну версію гри, яка не вимагає знань англійської мови.

Запустив аналог світового хіта Worlde російською мовою, щоб ті, хто не знає англійську, можуть також грати. Правила однакові - 1 слово в день, 6 спроб вгадати її. Привіт.



Гусе слово на t.co/FecE8Kptuv

— Олексій поганий на приході з прізвиками (@sudo_belousov) 10 січня 2022



Лист "e" повинен бути покинутий, але кількість слів ще більше, ніж в англійській версії. Є також варіанти головоломки українською, білоруською та іншими мовами.



Ми додаємо, що граючи головоломки ігри з словами не тільки весело, але і добре для здоров'я. Особливо літні. Це робить роботу мозку в повному обсязі і є відмінною профілактикою дементії. Якщо у вас є старші родичі, надсилайте їх посиланням на Worlde і грайте разом.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное