Очікується залити холодну каву на сукню хіряного клієнта, але через два дні вона повернулася до неї.

А офіціантка в кафе не є професією, яка ви навчаєтеся протягом багатьох років в університеті. Так, робота не найкраща, але доступна студентам, які намагаються заробляти на життя. Ця робота також загартована, тому що офіціанти повинні дотримуватися суворих правил і при всіх витратах, поміщених ввічливо будь-яким покупцям.

Аліса працює як офіціантка за два роки, щоб допомогти батькам і платити за університет. Вона працювала в декількох кафе. Власники установ у більшості випадків ігнорують правила, вони часто підпорядковуються пестером і крім штрафу за пізнення. Не існує вибору, студенти не наймають в будь-яку точку без досвіду. Ми повинні покласти. Але все терпіння приходить до кінця одного дня.



У кав’ярні Аліса поспішала працювати. Про це пропустити автобус, і бос буде добре. Але дамська завантажка не була кнопка вгору. Це буде довго тому, щоб купити нове взуття, але дівчина економить на все вона може. Напередодні Нового року є можливість заробити більше і відправити гроші батькам, вони потрібні більше.

А батьки Аліси хворіли одночасно, дівчина захотіла залишатися рідними, шукати їх, але вона розуміла, що тепер її сім'я потребує грошей більше, ніж коли-небудь. Так, можливо, він буде придбати черевики наступного року, і зараз ми повинні поставити його. З розпаду Аліса кричав: «Так, zip up!» – усвідомлення того, що вона буде повністю пізно, Аліса взяла осінній кросівки і найсвіжіші шкарпетки.

Туфлі на туфлі, дівчина ran до зупинки. На автобусі в останні хвилини вона посміхалася. На жаль, не було страху штрафу сьогодні. У цій роботі, хоча б бос і дрібні підлеглі, Аліса була задоволена. Ось поради розподіляються серед офіціантів і іноді можна зняти день.

до 1 2 3 4 5+

До ону, Аліса працювала в гарному настрої, сьогодні нічого не може пошкодити її почуття. На дверцятах з'явилася молода пара. Партнер Аліси схортував: «Ця хуторка з'явилася знову». Я вже думав, що вона забув її шлях до нашої кав’ярні, за третій місяць вона не бачив або почула. Дивитися, з новим халом, партнер швидко пішов, щоб взяти замовлення від інших людей, бажаючі Аліса.

У цей час дівчина з дверцятамикнула її бежеве пальто і приручила її супутнику. Він прогулявся, послухаючи її. Як пара сіла на столі, Аліса підійшов до руки в меню: "Близьке меню з розрахунками калорій страв", - зажадав відвідувач.



Клієнт завжди правий Аліса недбалий і пішов на меню. Коли вона прийшла, вона консультує пари страву дня, але леді замовила: "Давайте без ваших пропозицій, принесіть мені грецький салат і середню стейк." Тексти пісень, а це означає: І поспішайте, тому що ви повинні чекати назавжди. І перед обідом я буду кататися на мигдальному молоці, іржі відвідувача.

Під час оформлення замовлення клієнт був привезений латте, а Аліса приймала замовлення від людей на наступний стіл. Там був незадоволений стік: «Що ти приніс мені?» Приїжджайте тут, як ви, відвідувача здавна. Кожна офіціантка на кав’ярні дивиться на нервово.



Аліса затримала своїх емоцій, тому що вона повинна бути Ви повинні посміхатися за всіма обставинами. Коли вона запитала те, що було неправильно, відвідувач здавалося б, чекати лише за це: «Ви вирішили отрути мене тут?» Що таке мигдальне молоко? Чому піна так дивиться, ти сплітаєш там, трохи? Я знаю людей, як ви, зателефонуйте адміністратору тут, швидко!

До Аліси встигли відійти від столу, бос з'явився за нею. Намагався врегулювати конфлікт і запропонував замінити напій. А як апологія, Аліса приніс підписний десерт. У той час як дівчина спробувала покласти кремовий суп крему і малини на столі, відвідувач вичавиться біля пластини: "Що це взагалі?" Я навіть не спробую. Запропонувати sap клієнтам. й



У цей момент Аліса стояв, якби вона застрягла. Припустимо, з посміханням на обличчі, не розуміючи її, заливають вміст пластини на відвідувачі і помітно побажали приємний апетит. У кафе ніхто не сказав слово, і тільки хвилина пізніше відвідувач почав кричати, як божевільна жінка: «Так, я закрию тебе все тут, навіть очищаю!» Що мені!



Після цього інциденту Аліса мала залишити своє місце роботи. Вона не може отримати роботу як офіціантка на тривалий час, тому що на цей день занурився, хтось знімав, що сталося на камері. Через кілька місяців Аліса зателефонувала з боса. Він несподівано попросив дівчину, щоб повернути на робоче місце і сказав, що він не мав скарг проти неї. За цей час кафе стало популярним, і багато людей в коментарях під відео написав, що вона зробила право.

Так як дівчина потрібна робота, вона повернулася до свого колишнього місця. Більше клієнтів Одного разу прийшов на каву і взяв картину з локальною знаменитістю.



Кожна людина має свої особисті проблеми в житті. Ми рідко розповідаємо про наші справи і турботи, навіть близьким людям. Не знаю, яка ситуація в житті. Іноді стрес відчував себе, іноді просто неможливо не протистояти несправедливості.

Поцілунки в кафе навряд чи пишаться від неї, але багато хто підтримував її тому, що ігнорування не може бути прощена. Клієнт завжди правий, але ви повинні пам'ятати, що є люди навколо вас. Ви не можете прийти і просто подрібнити до незнайомця, а також залити суп на когось.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное