Коли було терміново затишно когось, мама швидко варила гарячі бутерброди з секретним добавкам, що дав блюдо божественним смаком.

Гарячі сендвічі з ковбасою і сиром в сковороді торкнуться викликати «Розчинання шлунку». Коли необхідно терміново годувати і занурити когось, мама завжди варила їх - з секретним добавкам, що дає страву божественний смак. Дякуемо!

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися таємницею створення відмінної закуски від простих продуктів. Найсмачніші гарячі бутерброди!



Гарячі бутерброди з ковбасою і сиром в сковороді Інгредієнти
  • 8-10 скибочок лофа
  • 3 яйця
  • 1 помідор
  • 100г ковбаса або ковбаса
  • 100г сир
  • зелена цибуля, петрушка або кріп


Підготовка
  1. Наріжте лофа з скибочками. Вирізати ковбаси або ковбаски в кубиках або натрієвому на великому тертці.



  2. Сир кислий.



  3. Поставте яйця в зручну чашу. Дрібно подрібнити зелень, кубити помідор. Додати томат і зелень до яєць.



  4. Також додайте ковбасу в яєчну суміш, розмішайте.



  5. Залийте хліб з отриманою ковбасою-егією масою. Посмажити сендвічі в сковороді 2-3 хвилини. Потім посипаємо сиром.



  6. Сковорода під закритою кришкою протягом декількох хвилин до розтоплення сиру. Серв. стіл-гарячийй Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Дякую всім." Є багато розумних і перевірених рецептів на цьому каналі!

про:blank

Я також хочу дізнатися, як зробити смачний сир. Ви успішно завершитесь!



Це гаряча. ковбаса А сир в сковороді хороший як для сніданку, так і як закуска. Дуже просто готувати, але вони неймовірно смачні. До речі, такі сендвічі можна приготувати не тільки в сковороді, але і в духовці.

Ви також можете замовити гарячі бутерброди для обіду як першу страву, так і для другого. Ви можете приготувати такий чоловік на вечір - повірте мене, він не залишиться байдужим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное