Я понад 50, мій чоловік пішов в інший без пояснення, і я пішов тільки на старий вік і самотність.

«Я думав, що я був присвячений чоловікові, але він виявився по-різному», – скаржав Галина. Вона 55 років і ніколи не уявляла, що її чоловік назавжди залишить її. Це сталося незважаючи на 30 років шлюбу. Betrayal - це чудовий подарунок для перлинного весілля. Чому це сталося і що жінка збирається робити далі, читайте далі в статті.



Я зустрівся з чоловіком, коли ми ще були учні. Відчув, як я виграв джекпот. Леша була дуже уважна і любляча хлопець. Я не можу пам'ятати, що ми боїмося в часі. Після закінчення він запропонував мені, але вони вирішили відкласти весілля. Я хотів повернутися на ноги і подивитися, як ми будемо жити.

Я був 25 років, коли я пішов під коронкою. Дякуємо батькам, які допомогли з організацією. Все було чудово. Я ніколи не уявляв, що моє життя виповнилося таким чином. Поблизу Леша, я відчував себе. Він дав мені той же жіночий щастя, що дівчата так часто чіться.



Після 3 років я подарував дочку. Леша мала гарну позицію в одній компанії. Я працював дистанційно. Життя пішло на звичайному режимі. Зростала дочка, отримала медичну освіту і одружився. На 50 я став бабусям. Навколо того часу я почав відчувати, що мої відносини з Леша змінилися.

Я отримав краще і мій чоловік припинив увагу на мене. Я не хотів, як я виглядав. Я знаходився до лікаря. Виявилося, що додаткові фунти є наслідком гормональної реструктуризації організму. Який вік!

Всі правди і тітки я спробував позбутися від ваги, але я практично не зробив. Я довго забуту про мої стосунки з чоловіком. І ми почали говорити рідше. Останні кілька років Леша часто ходила до дачі до друга. Відомий йому з старшої школи. Толя проживала протягом тривалого часу і нещодавно повернулася. Так Леша подає.



Але коли я хотів піти з ним, якось відпочити в природі, мій чоловік відмовився від мене. Не жіночий бізнес. Риба там, дивитися футбол і напої. Я просто повертаю там. Я не думав, що він знає краще. А потім виявилося, що ситуація боляче банально. Він був просто обдурити на мене.

І пішов він досить довго. Я думаю, принаймні 2 роки. Я 55 тепер і я живу себе вперше в моєму житті. Мій чоловік нарешті подарував мені правду і залишити сім'ю. Диван тихо і швидко. Я побачила свою нову пристрасть. Ця жінка чекала на вулицю Леша, під час підписання розлучення. Подумайте про це!



Все в цій ситуації я шкодую, що я просто не розмовляю чоловіка. Я ніколи не розумію, що викликало зраду. І це мій злом або він просто втомився від монотонного сімейного життя.

Не знаю, як її виправити. У моєму віці люди рідко падають в любов і знову одружилися. Моя дочка не хоче тягнути: вона має достатньо власних турбот. Коли я дізнався, що ми отримали розлучення, вона зробила сцена. Леша назвав траєктором і не зв'язався з ним знову. По суті, вона заборонила йому бачити наш дідусь.



Я не думаю, що це правильне рішення. Але до сих пір, Настя не розгубила, бо я знаю, що вона потребує часу. Так я. Ну, здається, мій присвячується чоловікові в минулому. Але як жити, я ще не знаю. Чи є шанс не отримувати старий самостійно?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Відповіді необхідно працювати. Ми часто розповідаємо про це в наших статтях, і кожна з цих сюжетів доведе її. Галина жив з коханцем понад 30 років разом. У цей час ви дійсно звикли до людини, стара пристрасть йде. Щоб не допустити цього з подій, чоловік і дружина не повинні бути потоплені в рутину. Важливо поговорити один з одним, розвивати разом і зробити щось нове.

доб.

Головною проблемою Галини є те, що вона пропускає її шлюб. І чоловік не зацікавився водінням човна, вони плавали разом. Я дивлю те, що ви думаєте про цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное