Сільовані огірки за старою рецептурою, і всі вони зіпсовані, я не розумію, що пішов неправильно.

Кожна господиня має власний спосіб пікірування огірків в банці. Я мав великий перевірений рецепт, який спробував протягом багатьох років. Огірки завжди були крутими і хрустками. Але не цей час. Але все в порядку.

Я пішов на ринок ці вихідні для овочів. Я побачила красиві огірки з жінки і вирішив купити їх для піклінгу. Я думав, що вони були добре і взяли багато. У домашніх умовах вони закочували їх баночки, їх засолили за звичайним рецептом. Через два дні я помітив щось неправильно. Я відкрив банку і побачила всі огірки декомпоновані. Всі банки.



Я ніколи не був. Тоді я вирішив запитати про допомогу від мудрих будинків. Вони запропонували те, що було неправильно. І сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо про те, що помилки при пікіруванні огірків можуть призвести до сумних наслідків.

Після консультації з досвідченими господинями ми визначили кілька можливих причин, чому всі огірки зіпсовані. По-перше, це може статися, якщо ви додаєте трохи солі або забудете про це вільше. Так само буває, якщо додати йодовану сіль замість звичайної солі.

Однак я пам'ятаю, як я вимірю найбільш поширену сіль, тому я виправила цю причину відразу. Але все ж варто сказати: завжди строго дотримуватися рецепта і додати необхідну кількість солі.



По-друге, перед пікіруванням потрібно добре замочити огірки в холодній воді. Якщо це не зроблено, скручування не може працювати. Жінки припускали, що це була причиною. Але огірки стояли гідно в воді. Ця причина також була відхилена.



Також було зменшено теорії про неякісні обкладинки хребта та неправильний час для всього процесу. Один з моїх друзів серйозно сперечався, що це відбувається, коли ви закриваєте огірки на повний місяць. Я не вірю в них.

Останнім і, можливо, основною причиною невдалого піклінгу є погані огірки. Після обговорення всіх варіантів ми прийшли до висновку, що це було в них. Скоріше за все, при вирощуванні огірків вони перенесли добривами. Такі огірки не підходять для засмаги. І ми прийшли до висновку, що найголовніше - підібрати хороші огірки.

742180р.

Звісно, для цього краще підійде домашні огірки, які вирощені совою. Але не всі мають можливості отримати один. Ви повинні бути обережними, коли ви йдете на ринок. Перш за все, краще йти на ринок вранці, щоб зловити свіжі овочі, які не були на сонці щодня.

Також варто вибирати огірки, на які помітні забруднення. Це означає, що вони не змиваються. Під час миття шкіра може бути пошкоджена, вона буде впливати на свій смак при збереженні. Потім варто звернути увагу на колір. Огірки повинні бути темно-зеленими, не яскравими. Це ці сорти, які найсмачніші при посолі. Уважно забезпечте, що на овочі немає жовтих плям.

1116997

Також можна орієнтуватися на товщину шкіри. Для пікірування огірки з тонкою шкірою гарні. Варто звернути увагу на купи. Якщо вони чорні, то огірки ідеально підходять для пікірування. Звичайно, важко визначити око, чи правильно вирощувалися огірки або ні, але залишається сподіватися на удачу.



Який звичайний випадок перетворився в детективне розслідування. Але тепер я з'ясував, як засолити огірки в банці так, щоб нічого не сталося з ними. Ось рецепт, який я скористався роками. Я знову спробував. А інші огірки були дрібними. Тепер пальці чекають свого часу.

Я сподіваюсь, що всі ваші консерви будуть успішними і не постраждають долі моїх огірків. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное