Коли я не знаю, де піти далі, я репрочитаю думок Джозефа Мурфі, відповідь приходить сама.

Коли я не знаю, куди піти далі, я прочитав думки Джозефа Мурфі та відповідь. Йосип Мурфі сказав, що ми люди зробили бути щасливими.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що цінний. думки Йозефа Мурфій Непаралельна мудрість!



Йосип Мурфі, «Ваша думка – Енергетика». Ми стаємо те, що ми засуджуємо. Самокондемація – пекло, а самозабезпечення – небо. Не пам'ятайте, що кожен крок вперед починається з себе.

"Якщо ви дійсно вірите, що ви можете стати, це буде вірно. Це правда сьогодні, як це завжди є! Я читаю в одному з перших книг Murphy. Після того, як ці мудрі думки, це було, якби щось було перетворено в мене.



Йозеф Мурфі – історик-американський письменник. Він написав понад 30 книг і створив сотні наукових молитв, які змінюють життя людей до цього дня. Мюрфі продемонстрував і викладав по всьому світу на 50 років. підсвідомістьй

Вранці і ввечері за 5 хвилин Джозеф Мурфи радять подивитися в дзеркалі і сказати aloud: «Я хвалю Богу в собі, хто загоює відновлює, прикрашає і множини в будь-який спосіб все добре для мене!» Ви будете вражені, як швидко ви приносите космічну енергію, яка протікає через вас як любов, мир, гармонія і достаток.



Ви хочете змінити? Тоді ви повинні вірити його роботи. Довіра працює чудеса!
й ¶
Ось одна з наукових молитви Мурфі, яка допомагає привернути багатство і достаток: «Год є джерелом моєї благословення: чи є це енергія, життєвість, право дія, або багатство, що я повинен. й

Я знаю, що творчі сили мій підсвідомий може дати мені все це. Щодня я лікую людей краще і краще. Божественні багаті на мене! Мої думки проникають в підсвідомість і реалізуються у вигляді благополуччя.

Це красива. Я один з нескінченним багатством мій підсвідомий. Я маю право бути багатим, щасливим і щасливим!



Я вперше зустрів цей письменник через книгу «Управління долею». Ця книга дає читачеві можливість освоїти силу, яка може працювати дивами.

До речі, знайомство з книгою був незвичайним. Коли я сумний, на горизонті є деяка депресія, і просто коли у мене є момент, щоб запастися, я піду до мого улюбленого магазину. Одного разу, під час пандемії, я вийшов до цього магазину, і безперечно з моїми думками, з одного полку до іншого.



Я не можу зробити вибір. Вона запропонувала мені книгу Мюрфі з усіх есотеричних книг. Вона сказала, що вона допомогла їй багато часу і для мене це те, що мені потрібно.

Я забрав книгу, а потім подивився на подяку чоловіка. Але жінка пішла. Якби вона зникла в натовп. Пізніше я зрозумів, що це знак з вище.

Хочу поділитися з вами дивною молитвою з книги «Чарівна сила розуму» Йозефа Мурфі. Я повторю цю молитву за багато місяців. І влада вона дійсно вражає!



Молитва Божої благодатності - мій подарунок. Я насолоджуюся кожним днем. З мене є божественна гармонія, мир і велика кількість. Божественна любов приходить від мене, благословення всіх, хто надходить в навколишнє середовище. Ця любов є загоєння мене зараз. Тексти пісень, а це означає: Я не злий, для Бога це з мене. Я завжди в оточенні святої хло Божественної любові і влади.

Я підтверджую, відчую, знаю, і вірю відповідально і позитивно, що писання божественної любові і погляду. Вони захоплюють і піклуються про всіх членів сім'ї і тих, хто любить.

Я пробачаю всіх і щиро сяйво Божественної любові, миру і доброї волі всім людям, де вони можуть бути. У центрі миру, світ Божого. У цій тиші я відчуваю свою владу, його керівництво і любов своєї святості. Я маю на увазі всі мої способи.



Я чистий канал для божественної любові, правди і краси. Я можу відчути свою річку протікання миру через мене. Я знаю, що всі мої проблеми розчиняють у свідомості Бога. Боже мій шлях. Я кажу, куди я надішлю їх. Я радію, знаю, що я отримую відповідь на молитву. І це.

Молитва повинна прочитати вранці і ввечері. З повагою, з почуттям. Ця молитва є універсальною. Він підходить для всіх і допоможе поліпшити життя.



Космічна енергія або принцип життя ніколи не засуджує або карає. Ми покараємо себе з негативним мисленням і зловживанням законів життя. Ігнор - єдиний гріх, і всі види покарання і нещастя в нашому світі є його наслідки.

У нас є щось, що знає і бачить все. Космічна енергія знає відповідь на будь-яке питання, оскільки воно є омніпотентом і омні. Людина може мати все правим мисленням, тобто союзом свідомості. й

Я також раджу познайомитися з мудрими думками Ганни Кірянової про щастя. Знаючи це, ви можете постійно розширити це почуття і зробити його більш багатогранним.





Я дуже люблю, що Йозеф Мерфі у своїх книгах, в простих струнких, прикладах, передає свої думки, як ніби жування, без будь-яких розумних фраз.

Я хочу закінчити цю статтю з коханим. Мурфі цитати«Хайвен і пекло в нас». Якщо ми злий, світ буде злий. Якщо ми вітаємо вас, то світ буде радіти. Якщо ми хочемо прощення, ми повинні прощати себе. Почати себе - запорука все!

Ви коли-небудь чули про цей письменник? Ви знаєте книги?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное