Українська співачка Людмила Монастирська заміщала Netrebko на головній оперній сцені в США

Не перший рік працює за кордоном. Вболівальники почули свій голос в Європі і США. Проте війна в Україні, невиправдана Росією, назавжди змінили життя художника. Наприклад, на сцені одного з найпрестижніших оперних будиночків у світі Українська Людмила Монастирськай Чому Netrebko був пожежний, читати далі в статті.



На жаль, у нас є багато проблем. Це особливо вірно для тих, хто відкрито підтримує вторгнення Росії в Україну. Оперний співак Анна Нетребко підписала вирок. Вона не хоче позувати війну, таким чином підтримує дії російських органів.

Посада художника не схожа на лідерство одного з найпрестижніших оперних будинків. У Нью-Йоркському митрополитому опері. А замість виконання титульної ролі в опері Giacomo Puccini «Turandot» назвали українською. Людмила Монастирська не могла уявити, що один день вона буде особисто називати Пітером Гелем, Генеральним директором Американського оперного театру.



У інтерв'ю з «Нью-Йорком Times» Людмили чесно визнав, що вона спочатку хотіла відмовитися. В першу чергу вона вже мала досвіду з Турандотом, і вона була фізичною. Основна партія вимагає багато зусиль. По-друге, співачка просто не хоче грати в цю роль і підписувати чужий контракт.

Тим не менш, генеральний директор Митрополитої опери вдалося переконувати її. Поява Монастирської на сцені є ще однією можливістю привернути увагу громадськості до війни в Україні. «Я зрозумів, що мій спів був важливим. Я роблю все, що залежить від мене, прокоментував Людмила.



Instagram / @musicсезони_ Петро Гельб запросив монастиря з приводу. Жінка має дійсно дивовижний і потужний сопрано. Це те, що Україна повинна звучати як за кордоном. Людмила з'явилася на сцені театру як зрілого професійного художника.

Про виставу «Людмила» запрошувала співачки. Коли монастир пішов на аудиторію до лука, вона кине прапором рідної країни на себе. Пісня не тільки слухачами, але й критиками. Наприклад, Corinne da Fonseca-Wolheim, один з головних критиків Нью-Йоркського часу, який назвав виконання Людмила тріумфом.



По-перше, співачка не пов'язана з політикою. Проте, вона зараз бере активну громадську позицію. Його завдання – передати людям правду про те, що відбувається в Україні. У майбутньому художник також замінить чергову оперну співачку з РФ. Монастир заспіває замість Хібла Герцмава в Ґіамом Пуччіні.

Крім того, влітку Людмила піде на екскурсію Європи та США. Вона буде співати знамениту аріїю Абсчевера від німецького композитора Людвіга ван Бетховена опера Феділло.

Загубивши більшість своєї роботи на заході, Анна Нетребко спробувала відродити її політичну позицію. «Я не є членом будь-якої партії, і я не займався будь-яким з лідерів Росії», - сказав він у виступі наприкінці березня.



Українська _ Русский _ English На своєму Facebook-акаунті оперний співак сказав, що вона направляє війну в Україні. Вона каже, що її слова були неперевершені і непорушно. За її словами, її робота, навпаки, прагнула зміцнити світ і його єдність з мистецтвом. Все це не допомогло співачки повернутися до митрополита опери.

142164

Не принесла нічого хорошого. У Новосибірському театрі опери та балету була позбавлена місця. Анни атакували не тільки органами влади, але й звичайними росіянами. Ну, мабуть, такий «патріот» Росія просто не потрібна. Це не дивно нас, хоча.

Незважаючи на проблеми, які можуть працювати в Європі. Однак, що майбутній учасник оперної співачки, лише час розповість. Я дивлю те, що ви думаєте про цю ситуацію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное