Мільйонер, призначений для того, щоб бути простою, і не сказав, що дівчина про його дохід на дату

Кожна дівчина хоче вийти з мільйонера. Герой нашої історії сьогодні вдалося відвідати таке місце. Якщо вам цікаво, як це відбудеться, читайте далі.

На сьогоднішній день з мільйонером Люда в кафе і замовив її улюблену каву з солоною карамелі. На шляху з кав’ярні вона вдарила хлопця сидіння на дверцятах і випадково посипала її ляпас на ляпасі. Дівчина відразу почала апологуватися. Він просто посміхався і, дивлячись на пляму, розмитий. на дорогі джинсиЯ хочу зустріти вас. Леді чарівна його з її безпосередником.



Ліуда посміхалася солодко і впроваджено себе, але вона відповіла холодно на спроби Андрія просити її. Я взяв його номер і пообіцяв його зателефонувати, коли я був вільний час. Андрій зірвав на красу. Той факт, що вона відмовила йому тільки дроїти хлопця. Молодий мільйонер не використовується для відмови. Він відразу придумав ідею виграшу Люда, не кажучи вже про його фінансову ситуацію.



Андрій сина відомого бізнесмена Він незабаром був головою сімейного бізнесу. Протягом багатьох років навчався в іноземному університеті і повернувся тільки недавно. Він був дуже щасливим. І тепер, більше красиві Я зустрівся з ним. Андрій побігав своїм бабусям і сказав їй, що сталося. Його бабуся був кращим другом, тому що вона розуміла краще, ніж хтось інший. Вона була скептичною дивинкою і датай Після маленької думки бабуся порадує онука, щоб добре дізнатися дівчину перед вступом в відносини з нею.

7666660р.

Проте Андрій вже половив вогонь і важко його зупинити. Він. Я дізнався, де працює Luda.І я вирішив піти там. Це була невелика рекламна та маркетингова компанія. Кадровик побачив дипломи Андрея протягом тривалого часу і задивив, що цей геній забутий у своєму пилососі. Однак невелика кількість швидко вирішує всі проблеми. Андрій став співробітником Люди. Коли він прийшов на роботу в перший день, він здивував дівчину. Людмили навіть почали підозрювати щось. Однак м'якість Він допоміг їй позбутися від всіх підозр і почати знайомства з чоловіком.



Юні люди працювали разом протягом шести місяців, коли Андрій не міг стояти і, незважаючи на думку свого діда, вирішили працювати разом. Пропозиціяй Він влаштував все просто чудово: дорогий ресторан, дивовижне кільце. Молода людина в любові очікувала, як після згоди Людочка він розповість про своє величезне Нарешті, з'явився довгоочікуваний день. Потрапивши на коліно перед молодою жінкою, Андрієм красиво зізнався свою любов до неї і попросила її зрадити його. Люда подивилася на хлопця, а потім сміється в очахй Йогоча, вона різко кинула слова, що вона ніколи не пов'язана з такою «малою рибою».



Андрій має складну кількість часу. Свєта, його співробітник в відділі, дивився симпатично на те, як страждав хлопець. вона. тихо сказав він Він завжди шукав багатих людей. Я пішов до компанії, я збираюся. Зловити режисера. Андрій не був готовим до такої інформації і витісняв на бідній Світлані.



На наступний день дівчина не прийшла до роботи. Він був загиблим, бо він боявся, що це його суворі слова. Дівчина зламала її ногу і тепер в лікарні. Щоб заспокоїти свою славу, юнака. Я пішов бачити працівника.й Виявлено, щоб бути дуже доброю і відповідальною особою. Вона дійсно хотів зняти бідний хлопець.

З часом Андрій прикріпився до Світла. Почати знайомство і рік пізніше. Ми мали гарне весілля.й Люда, до речі, був запрошений на весілля. Що було її сюрпризом, коли вона дізналася, що хлопець відхилявся, щоб стати мільйонером.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное