Стара жінка побачила у чоловіків, які запропонували їй допомогу, спочатку вона хотіла відмовитися.

Іноді важко вірити, що десь ще є воістину доброю і відповідальною особою в цьому світі. Це важко вірити, не тільки мене, але й інших людей. Нещодавно я бачив яскраву ситуацію, яка підтверджує це. Це сталося. Українська...

Мій чоловік і я пішов до станції метро, і був про те, щоб вийти на ескалатор. Поки ми побачили сухий бабуся. Ви знаєте, це одна з тих, хто любить маленькі жінки, які зазвичай робить її серце усадкою і її очі крі. На самому початку ескалаторної стрічки і не визначилися. Крок на ньому.



З одного боку, стара жінка провела кицька і в іншому маркетовому пакеті. Сама ескалатор дуже швидко рухається і жінка явно боїться осені. Він був некомфортний, тому що руки були зайнятими. Ми пропонуємо нашу допомогу. У нас з'явилась бабуся гоління головий Я вгадаю, що я був страшним і я не довіряю її. Мій чоловік і я заморожився плутанно. Вони хотіли допомогти, але не знали, як.

Габаритний зображення

Поки вони вийшли з-за. дві молодій Насосують, пригнічують вініри, але при гарних очах. На ескалаторі приймали стару даму і ступали. Другу забрав її кицька і мішок. Вони кладуть стару леді на ногах внизу. Вона практично захована щастям. Вони змащені Бабця на щоках, застрягають кицька в одну руку, в другому сумці і пішли.



Будь-який, хто бачив цю ситуацію, ймовірно, відчував незначне відчуття. щастя, радість і гордість в цей момент. Він також був трохи сумним. Бабця була боїться допомоги, що означає, що вона вже зіткнулася з жорстокістю в житті. Я радий все йшов сьогодні.



З редактора я знаю сучасний світ трохи безглуздий і безсоння прагматичний. Всі ми сексуальність Ми рідко звертаємо увагу на тих, хто потребує допомоги. Це частково тому, що багато людей заробляють гроші з частини інших. Іноді вони грають так професійно, що ви не можете розповісти про різницю між кимось, хто обманює і кимось, хто дійсно потребує допомоги. Багато хто з нас вже давно. загартованийй Це не так, що ми погані люди. Це просто життя.



Але я думаю, що це завжди краще допомогти. Навіть якщо це виходить, що два з п'яти, які допомогли не в такій ситуації. Тим не менш, в цьому випадку ваша совість буде залишатися чіткою і ви зможете спокійно спати, знаючи, що ви зробили все, що ви можете сьогодні. Чи не те, що найважливіше і приємне життя? Іноді це так важко. почуттяй Можливо, це просто те, що це Додати більше, ніж ви отримаєте, і чекати нічого в поверненні. Доброго дня!



Що ви думаєте про допомогу незнайомцям на вулиці? Бажаєте Бабця потрапити на машину?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное