Син пішов з старого батька поодинці в холодному будинку, один ранок до розкопки hut прокатав дорогий автомобіль

Після буріння, повною роботою літо завжди йде осінь. На жаль, не всі мають золото. Старий вік наповнений проблемами здоров'я, грошима і втратою близьких. Залишилося тільки прийняти, спробувати бути сильнішими і не покладатися занадто багато на інших. Як Про насЯкі діти не хочуть бачити? Всі відповіді на це питання самостійно.

р.

Дивитися, можливо, літній сусід, який важко слухати, також потрібно щось допомогти? Або є бабуся, яка викликала патч на громадському транспорті, дійсно не бульб, просто самотні? Не все зрозуміло на перший погляд.

Допомогти старим людям сніг впав. Зима зрозуміла, що вона тепер була в повній мірі володінні її правами. Ще не дуже сильний вітер підняв великі сніжинки до коронок дерев. Наступного дня вони були майже під ногами. У цей час село перетворилося на майже казкове місце. Красивий. Це зазвичай описано в книгах або показано в кіно.

Але Степан Григорійович не відчуває позитивних емоцій. Він вже знав, що в холодному сезоні дні стають досить короткими, що означає, що потрібно мати більш дрова, положення і воду. І на всіх цих точках ситуація була майже розгортається. Ведуна залишилася на пару днів, хоча було харчування, але на одній картоплі, каші і буряках, які не можна їхати далеко. Дякуємо Богу, не заморожений.



Як правило, син допомогло старій людині і прийшов до села з припасами. Не особливо щедрі подарунки, але на деякий час. Не вдалося переїхати до нього в місті: три люди в двокімнатному хрущовці не можуть переходити на себе, навіть якщо не зовсім слабкий, але старий чоловік. Я хочу, щоб допомогти тут.

А ще 5 років тому, його дочка-в-право і син часто побував йому, і навіть його онука була привезена. Особливо сподобалося село. Літо, тепло. Ви можете приїхати в гайку. Це добре, коли ви трохи. Тепер онука виросла, його погляди на життя змінилися, а старий дід не викликає колишнього інтересу. Степан Григорієвич навіть знав, що загинув хлопчика. Що таке дивне, далеке покоління?

Але син, звичайно, не вдалося. Я приймав сім'ю на відпочинок і вирішив залишатися на кілька тижнів. Я забув старої людини потрібна підтримка. Я, ймовірно, повинен йти до сусідів найближчим часом, попросити дрова. Попри те, що вони все в золоті прямо зараз. А потім прийде лінія їжі. Зима завжди складна.

Ліворуч з думками, дід не помітив, як його альтанки припинили на іржі кущі. Не було собак або диких тварин у своїй області. Складання і цікавість. Його ноги, очевидно, з бодром, перенесли його на вулицю, щоб перевірити те, що було справа.



Підходив до місця, побачив невелику відлякувану тварину, яка подивилася на Степан Григорійович з очима, повною страхом і згубністю. Вов, це кошеня. Ви виглядаєте так пишно. Але звідки? Всі сусіди навколо тільки подвір'я собак і тримати. Незрозумійте, що охороняється. Чи живуть багато людей в селі?

Кошеня вирішила взяти будинок, невеликий, знову замерзає. Але можна побачити, що він має майстри. Очевидно порода, це жир. Ось ремінь навколо шиї. Якщо не з бліх, то тільки вони були відсутні в будинку.

Немає нічого годувати на тварині. Не хочу їсти крупу, особливо картопля. Гранпа мала піднятися в льох і отримати одну баночку тушкованого, прихованого на особливий день. Щодня буде, Дідусь не знає. Життя з надії краще жити без неї. Звісно, кошеня допускається до розриву вибору тільки зовнішнім виглядом.

Розвантаження. Не їсти рагу. Що ви їсти, нирки? Не просте молоко, але згущене, не інакше. З іншого боку, ви так добре захочете, ми побачимо, як ви дивитесь в кашу завтра. Про нас Але хутрішня тварина, здавалося б, не подумав про їжу.



Він почав вивчати ситуацію з інтересами, намагаючись піднятися в найширший куточок приміщення. Це весела пам'ятка, старик навіть приймав. Але через кілька хвилин, ще один незнайомий звук зловив його увагу. Автомобіль підтягував на воротах. Шукаючи вікно, Степан Григорійович сподівався побачити звичний «сім» сина. Але це не так.

Як виявилося пізніше, власники кошеня прибули, шукаючи привертку по всій с.. І кошеня вже доросла, тільки порода. Невеликий і неприпустимо дорогий. Петро, молодий чоловік в красивій шуби, навіть постарав своїх дідів, за доброту. Але Степан Григорійович відмовився. Магазин не працює, і тварина нічого не їсти, насправді. І рага не повинна бути втрачена.

“Список, батько. Ви живете тут? Ви знаєте всіх? Відповідь була так. "Покажіть мені, не потрібно працювати?" Що може бути робота. Магазин був закритий, і старий чоловік не займе іншого котеджу для багатого будівництва. Що він хоче? "Лок, батько. Ось річ. У мене є будинок побудований тут. Кілометри 2 звідси. Світло, вода, тепла. Але мені потрібно закінчити ще одну частину, а працівники покинули мене.

р.

Я боїться місцевими Ні, вони всюди. Потрібні жінки, щоб зупинитися в будинку під час своєї дружини і залишити. місяць, можливо, місяць і половина. Будинок сповнена їжі, достатньо для команди робітників. Ви і Томас буде позаду очей. Я не зашкодував тебе. Як вам подобається пропозиція?

Зібравши деякі речі, Степан Григорійович потрапив в машину до чоловіка, який знав близько години. Упродовж декількох хвилин вони вже там. Ну, хору. Що ще можна побудувати, замок практично. Він світиться як ялинка. Дива. Їжа і вода в будинку досить. Газова плита, величезна кухня. Красиві меблі. Кіт, нарешті, з'їжджаючи за своє задоволення. Їжа з банки. Що робити, коли смак краще рагу?

«В цілому Степан Григорійович, ось заздалегідь. На тижні водій прийде і побачить що. Якщо вам потрібна що-небудь, покажіть його або зателефонуйте цей номер. У будь-якому номері є 5 телевізорів. Спробуйте не пошкодити меблі, це дорого. Якщо все добре йде, можна допомогти нам з садом цього літа? Великий. Я познайомлю тебе з дочкою, вона обрала кота. Всі права, всі права. Я збираюся. Не забудьте закрити двері і постійно перевіряти вікна. Успіхів!



Саме так, через деякий дивний кіт Степан Григорійович змінився життя. Звісно, не все було так, що син прибув на тиждень пізніше обіцянки. Сучасна технологія була невдовзі віддана старому чоловіку, мала викликати нервовий водій. Але з часом все вийшло. Поки Петро обіцяв, старий чоловік був найманий як садівник, а також з дочкою органів влади.

У певній мірі він знайшов нову сім'ю. Ні про нього. Неприємні паузи, коли вона сказала щось з традиції з сучасними темами: власний онуків часто зробив його чітким дідусь, як старий він був. Ні цього не сталося. Тільки тихий старий вік і рідкісна допомога навколо будинку. Вам не потрібно більше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное