Який салат зі швидкого гіпсу жінка лікує гостей на святковому столі

З Різдвом Христовим святкує як католицька, так і православна. Я шукаю цікаві пісні салати. Одним з них є гіпсовий салат за рецептом гіпсової Галини. Я вже вчора, і я знав цей салат, безумовно, буде на столі Нового року. Не реально. апельсиновий майонез - це щось. Я буду використовувати цей соус для інших салатів!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Гіпси худий салат з апельсиновим майонезом. Чудова альтернатива улюбленому Цезарю!



Салати Lean Склад для салату
  • консервована риба (макерель, тунець)
  • 100г консервований горох
  • 350г Пекінська капуста
  • 50г болгарський перець
  • 10г кріп
  • свінгери


Соус інгредієнти
  • 100 мл рослинної олії
  • 3 ст. л. маринаду
  • 1 зуб. Кошик
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Болгарський перець нарізають соломкою, Пекінська капуста - кубики, а потім розібрати його на пелюстки. Поставте в чашу.



  2. Наріжте кропу дрібно і додайте її до чаші овочів. Отримати рибу стейку з баночки, але не відправляйте його на овочі ще.



  3. Для соуси (c) шовк в шовкі з шовку. Подаруйте блендер на високій швидкості. Додаємо апельсиновий сік (можна замінити лимонним соком), сіль і мелений часник. Поверніть його знову. 1665016



  4. Додайте горох і заправку в салат, перемішайте його. доб.2



  5. Подавати салат, як це: покласти його на тарілку овочево-інгредієнт А потім є риба, а потім є риба. Прикрасьте все з тріщинами. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт. салатДивіться відео з кулінарного YouTube каналу «Галіна Кухня». Всі рецепти красивої господині Галина з'являються з першого разу і hurrah!

про:blank

Також я пропоную читати інший рецепт майонезу без яєць і молока. Дуже смачний і нешкідливий магазин!





Особисто я люблю пісні салати. І ця версія салату з гіпси Галина дуже гідна. Капусту капусту з горохом, перцем і консерви Вони ідеально підходять. Добре, цей апельсиновий соус для салатів в пості ідеально!

Я рекомендую, щоб зробити Gypsy салат, ви не пошкодуєте його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное