На відкритті 1980-х Олімпійських ігор в Москві спортсмени зображували живий самовар, традиційний символ російської гостинності.

Я збираю речі в мансарді з батьками і походив на олімпійський ведмед, який в один раз вішали в нашому передпокої. Тим не менш, 42 роки пройшли з Олімпійські ігри-80 Москва. І нічого, але літаючий ведмедя залишається в пам'яті. Я не був в проекті, але мій мама і бабуся пам'ятають ті часи добре і говорять про них тепло і з любов'ю.

Сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо маленьку ностальгію і запам'ятовують всі цікаві речі Олімпійські ігри-80 Москва.



19 липня 1980 року в Москві відкрився ігри XXII Літні Олімпійські ігри, які вперше проводилися в нашій країні. Деякі з них пам'ятали бойкот західних країн під керівництвом Сполучених Штатів Америки, значна частина якого, однак, все ще відправили своїх спортсменів, але, що виконуються під олімпійським прапором.

До речі, на відкритті Олімпійських ігор-1980 в Москві спортсмени живий самоварТрадиційний символ російської гостинності. Для інших був важливий спортивний захід - команда СРСР впевнено зайняла перше місце в командному залі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація REDKADR (@redkii_kadr)



Третя, перша з усіх Мусковітів, пам'ятала незвичайну для радянських часів різноманітність продуктів харчування в магазинах. На харчових полицях столиці з'явилися фінські серветки і салямі, варення і соки, лікери, сир в нарізку, а також Кока-Кола і навіть ясна.

Ну, я вгадаю всіх вражень. Олімпійський ведмедПолітаючи в «східний ліс» на повітряних кулі наприкінці церемонії закриття. Моя мама побачили це ведмедя особисто. Вона сказала, що вона була дуже красивою і навіть трохи чарівною!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від СРСР / УРСР (@ccp_soviet_union)



Змагання проходили в 23 олімпійських спортивних змаганнях. Спортивний матч приніс 74 нові Олімпійські записи та 36 світових записів.

Ведуться роботи Олімпіади. Ми були серед переможців або призерів. Не завоював такі медалі на всіх попередніх Олімпійських іграх.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Ladislav Bubnar (@ladislav_bubnar_official)



Для Олімпійських ігор в Москві було побудовано Міжнародний аеропорт «Шереметієво», Міжнародний торговий центр на Красній Пресні, а також був побудований готель «Космос».

Крім того, було побудовано 6 основних спортивних центрів. Цей спортивний комплекс "Олімпійський" на проспекті Мири, а також кінної бази в Біцзі, а також універсальний спортивний зал в Ізмайлово, велосипедний трек в Крилацькому, тренажерний зал "Дружба" в Лужники і футбол і атлетика арена в СКАЦІ. А олімпійське село. До цього дня спортивні приміщення Олімпійських ігор-80 залишаються пам'ятником епохи.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація svo_airport (@svo_airport)



Тепер трохи про олімпійський ведмед. Напередодні Олімпійських ігор було оголошено конкурс серед митців країни: ведмедикиОдне, що світ запам'ятається. І до речі, вони зробили його для слави!

Віктор Чижиков – він придумав ідею носити ремінь з олімпійськими кільцями на Потапич. До речі, дуже розробка і виготовлення гумового прототипу займалися фахівцями військово-промислового комплексу під головуванням «Секрет». Для створення льотної моделі підключеного науково-дослідного інституту гумової промисловості.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Антикваріат. Купити, продати. (@conststarina)



Ведмедя зважився 65кг і персонал зрозумів, що гелій, який був страшним, може бути відсутнім. Потім вони вирішили загорнути ведмедя з гірляндою повітряних кульок. Майже ніхто не знав, що процес польоту та переміщення босонів повністю контролюється правоохоронними органами.



На мотоциклах дивився повітряна куля. Він був спійманий на горбах Воробей, де всі гелій відірвали від ведмедя і відправили до своїх творців на гумовому заводі. З тих пір, поки цього шедевра в нашому серці.

До і після Олімпійських ігор образ ведмедя був захоплений буквально скрізь – на іконках, конвертах, штампах, стравах, сувенірах, одязі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я люблю збір винограду, я ділитися (@raritet64)



Подумайте про це, бо в 1980 році не було все це передові технології для спеціальних ефектів. Все це пишно створене руками і тілом людей в літровому розумінні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Паша Анджеліна (@pasha_angelina45)



Люди, що стоять в цих картинах, мали п'ять ковпачок, які вони знімали і кладуть в певну послідовність. Це не вогні, але живі люди!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@vintage.com



Я також пропоную дізнатися, як радянський солдат Віктор Чукарін став семиразовим олімпійським чемпіоном. Він пам'ятається одним з найбільших спортсменів всього часу. Але історія своєї подорожі до успіху ще більш дивовижна!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Лен Бородін (@proshlogonostalgi)



Олімпійські ігри-80 в Москві для багатьох запам'ятовується своєю красоюГлибина та глибина підготовки до заходу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вони були маленькими, але вони пам'ятають.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное