Моя мама-в-правді думала, що не вдома, тому я назвав мій друг, і ми чули всю розмову.

Не можна чути нічого в родинному колі. Іноді ці речі можуть. не тільки зіпсувати настрійАле навіть знищити когось стосунки. Тим не менш, не всім є сумлінним і благородним, щоб зберегти свою ротову затвору.

У сімейному колі Надя завжди була впевнена і дуже незалежна молода леді. Вона зустрілася з Олегом в університеті, і вони були друзями досить довго перед переїздом на щось більш серйозне. Через рік Олег запровадив Надія мамі. За традицією, вона відразу ж не схожа на майбутній доньці.



Оксани Петровна вже одружився злодим сином. Свою дружину не вистачало за своє маму. На жаль, ліктя була меншою, і приглушена до впливу матері. Іван зламав Вероніку, коли дізнався про його обману. Ваня прийшла до задоволеної матері з валізами. І вона приймала йому радість, кажучи, що шлюб був з самого початку.



Надія не занадто боятися її матері-в-правді. Вона і Олег жив у квартирі, що її батьки купили для своєї родини. У чоловіка і його лояльність, надія була стовідсотковою обов'язковою. Оксани Петровна не дуже приємні, але толерантні. Надія здавна приймала те, що вона ніколи не схожа на це ревнощі.

Ви не можете довіряти нікому, а інший день, чоловік і дружина вирішили пропустити традиційну подорож до котеджу в неділю вранці Проживання в домашніх умовах. Ми вирішили лежати в ліжку до ноону, а потім отримати зайнятість. І тепер дружини чують, що відкриті двері І був мати-в-право, що йде на телефон поруч з спальнею.



Оксана Петровна. збережені запасні ключіАле не знаю, що пара вирішила залишитися вдома у вихідні. Саму каву починав. Весь час розмовлявся гучно до свого друга на телефоні.



Так, Оленка, я знаю, я знаю. Незабаром, що з очей зникне щит. Не за її, що я віддав мені Олежку. Він буде для мене, так само як Ванечка. Свою дружину вірили, що Іван був іншим, і це буде вірити. Це єдиний спосіб уникнути Олега!

Габаритний зображення

Надія була лежачи в ліжку поруч з чоловіком і добре почувала себе все, що його мама розповіла її другу. Олег хотів вийти і почати пошук відносин.Але Надія припинила його. Вона захотіла бачити обличчя матері, коли вона нарешті виявила, що вона не була самоті в квартирі.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Олег звернувся з квартири, говорячи, що він ніколи не поговорить з нею знову. Вона не бачить своїх онуків. Після того, як пара звернулася до дружини Івана та розповіла про все. Іван був щасливий, щоб повернутися до Вероніка.

р.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви не хочете жити, постійно шукаючи плече, але не забувайте, що ви можете повністю довірити тільки себе.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное