Я зламав зв’язки з чоловіком, які постійно пригнічують, обходяться чоловіка на десяту дорогу і не знаю, якщо я можу любити когось.

Життя після поділу важко для багатьох. Особливо важко для тих людей, які відокремили від своєї другої половини проти своєї волі. Це може бути рішення партнера, або це може бути змушений його відокремити. Історія сьогодні про останній випадок.

Життя після розриву, На обличчі в дзеркалі зображений синець. Він не зіпсував своїх чудових функцій і навіть не був хворим. Це був сором'язливий, дійсно. Мій чоловік часто брав участь у нападі, але це було останнім часом. Це був рік, оскільки вони зламали. Я прийшов, щоб зібрати деякі речі, і він потрапив її знову. Вона стояла перед дзеркалом і запам'ятала всі причини, чому вона вирішила залишити чоловіка.

Р

Антон постійно приниження її. Він не подякував їй за все, що вона зробила для нього. Його любов був жорстоким і нелюдським. Звичайно, це не завжди справа. За перші кілька років Антон здавався як ангел. Можливо, це перший знак, що щось було неправильно. Хлопець був занадто добре.

13237818

Справжня природа Антона виявилася на шість місяців після весілля. Він сердився, що улюблена страва була спалена. Все про несправну духову шафу, але Антон не подбає. Він прийшов з роботи дратівливих і шукав зловмисника, щоб взяти його небезпеку на когось.



З тих пір, Все життя Алі перетворилося в пекло. Це як мій чоловік від мережі. Він може трохи кричати, бо він був в поганому настрої.На жаль, цей чоловік продовжував впливати на дружину навіть після розриву. Елла не може довіряти будь-якому людині. На відміну від сексу, здається, зникли її. Жінки повністю пішли працювати, забуваючи все.



Не прокинувся і спробує створити відносини знову, але це не працює добре. Будь-яка людина, яка спробувала отримати близько до Елья, не може отримати її довіру. Згодом Елеонора зрозуміла, що вона відчувала безсоння. Проте вона занадто боїться довірити будь-якого, і що страх поправила її життя. Вона бажала пускати когось біля неї, але вона не може. Щось всередині її кладуть бар'єр, який ніхто не може обійтися.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але ми повинні рухатися далі. Не варто робити все поспішаючи, але психічні проблеми необхідно вирішити для себе. Це єдиний спосіб подарувати собі можливість щастя. Ілля думав про це все, продовжуючи дивитися на синці в дзеркалі, і знав, що вона буде писати терапевта завтра.

р.



Її чоловік болить її багато. Однак, якщо вона закриває себе і не дає нікому іншим, значить, що колишній чоловік продовжує контролювати своє життя. І це розвиток подій молодої жінки, безумовно, не хочу дозволити.





Нехай всі ті, хто пережили страждання через другу половину, знаходять сили, щоб продовжити свою подорож. Все буде краще, але це займає час і бажання. Кожен день психічний біль стане меншим, настрій покращиться, і поганий піде на фоні свідомості. У світі є непоганий факт.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное