Я вирішив вперше в моєму житті приготувати холод, але я не знаю, чи злити перший бульйон, допомогти молодим господиням.

Приготування озимої Ви можете вважати найвищим ступенем кулінарної майстерності. Якщо господиня лікує ароматний і серцевий холод, то гості обов'язково порадують вечорами. Але думки про підготовку холоду діляться. Що потрібно робити? Злити першу воду або залишити її?



Підготовка холоду Подумав, що Чилі Я повинен позбутися від неї. Такі хости впевнені, що з ним блюдо вийде занадто жирним і не дуже смачним. Але не можна давати нерівномірну відповідь на таке питання. По-перше, кожен готує їх холод різними способами. І кожен рецепт має місце.



Головною причиною поширеної думки про зцілення першого бульйону є його «природа». Або брудна вода з частинками м'яса, які вибирають для застуди. Однак РозглядРекомендується попередньо замочити, наприклад, свинячі ніжки.



Вони повинні бути очищені якісно, підстрижені всі надлишки і добре промивають. Найкраще варити холод на дуже повільному вогні. Це запобігає появі сумнівного нальоту, який дійсно не виглядає занадто апетитним. І не забудьте додати всю цибулину і шматочки моркви до кипіння бульйону. Це буде дуже позитивним ефектом на майбутньому страві.



Другий - протилежний погляд, що бульйон Не потрібно злити, через те, що холод не може замерзнути. Але важливо враховувати, що під час тривалого процесу приготування свинини або яловичої кісток встигнуть надати всі необхідні компоненти для загартування.

Звичайно, ніхто не хоче. смаки з дивним смаком, ароматом і зовнішнім виглядом. Тому уважно стежити за тим, що колір рідини приготуванні бульйону. Ретельно видаліть будь-який бруд з шумом. Але якщо ви помітили, що процес приготування є нормальним, а вода ще брудна, то її можна злити.

р.

Буде потрібно робити. рано в процесі приготування холодний. Після того, як кісточки ще не встигли дати своїм корисним речовинам рідину. Відповідно, після зливу першого бульйону і миття ніг, холод слід варити абсолютно нормально і заморожувати якісно.



Обов'язково варто спробувати підготувати обидва варіанти. ароматй Експеримент з різними видами м'яса. Це може бути курка, яловичина, свинина. Досвідчені господарі готують навіть своєрідну суміш смаків і поєднують кілька видів м'яса в одній сковороді.

Що це таке? Чистка Як це ще? Ви віддаєте перевагу злити перший бульйон, коли ви готуєте пиво? Або навпаки? Обов'язково поділитися в коментарях ваших підписних секретів приготування смачного желе. Ми запевняємо, що юна господиня обов’язково звернеться до них.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное