На автобусі з'явилися хлопці, і почали руйнувати бабуся, але один з пасажирів мав щось сказати відступникам.

Як це відбувається. моральна освіта Людина? Є ті, хто дійсно поспішає кинути місце на автобусі в літню людину, і є ті, хто не вдарить пальця для цього. Крім того, старше покоління любить засудити молоді і розглянути їх втраченими? Але це правда? Ця історія обов'язково доведе інакше.



Автобус швидко переїжджає до одного з найщільніших районів міста. Час був пізно, і майже всі сидіння в салоні були зайняті. Люди прийшли додому і були повністю мастурбаціяй Але в одному з зупинок в салоні прибули два неприємні види.

Хлопці в чорному одязі навряд чи стоять на ногах, сміхалися гучно і обговорювали свої проблеми. Вони якось платять за тариф і почали шукати в пошуку. вакансіяй Один з них помітив таке місце поруч з його бабусями в червоному капці. Хлопець впевнено очолював для старої леді. "Хто, бабуся, мій брат і хочу сидіти, переїхати на інше місце."



Пасажири в салоні поступово почали повертатися з власних думок. Першим реаніматором стала жінка, яка сидить перед автобусом. "Не доторкнувшись до Бабця, хлопці," вона гучно захопила. До цього Гопніка тільки демонстративно щітнув руку. Бабця придав її гаманець на грудях і подивився на її зловмисників. «Будь ласка, повернувшись», - сказав пансіонат.

"Даф або що? Хочу посидіти з другом! – одна з Гопніків не заспокоїлася. Другий помітив незадоволені погляди відпочинку автобусних пасажирів і почав спробувати заспокоїти другу. Але це дуже важко зробити. Бастард трахнув жіночий гаманець і прокинув її в айслі. У неї з'являлася жінка, і сльози.



Brave захисник Пасажири троянд від своїх місць і очолюють до Бабця. Хтось запитав водія, щоб зупинити автобус. Важко, наметовий хлопчик 15 років підійшов до зловживача його бабуся. Я не помітив його серед інших пасажирів. «Друг, я зробив для вас номер», - сказав він спокійно. Гопнік не встиг відкрити рот, так як хлопчик швидко закручував його і привів його до відкритих дверей. "Місце в найближчому снігу," - хлопчик з легкими зусиллями проштовхнув розсипчасту сумочку на вулицю.

Другого хлопця відразу ж кинувся до виходу, але молодий брав вдалося призначити йому хороший педал. Хлопчик підібрав старий дамський гаманець, помітив його від бруду і подарував його бабусям. Жінка в сльозах hugged її захисник І почав закохатися словам вдячності. У салоні подано молодий герой.



Не продумав, що дівчинка, яка вперше стала для свого дідусь, стала журналістом. Від початку до кінця, це дійсно героїзм Молодий талант на телефоні. Хлопець вийшов на його зупинку, але дівчина дрочить зловити його.

“Бой, почекайте, будь ласка! Моє ім’я – Вик, журналіст. Чи знаєте ви, що я розміщую відео ваших експлуататорів онлайн? Ми хочемо, щоб люди побачили, як ростуть наші молоді таланти. "Так, будь ласка," хлопчик посміхався. У розмові з героям вечора Віка вдалося дізнатися, що його ім’я Антона. Він 16 років і займає карате майже 8 років. Він пояснив, що він захистив його бабуся, оскільки він також має кохану бабуся. Як можна потерти, поки не зашкодить слабкий?

р.

Вікторія записала всі коментарі Антона і навіть фотографувала його. На наступний день молодий диредевіл став реальною зіркою соціальних мереж. Громадяни перепостили відео, де він кладе на місце невибраних боорів. Від щирого серця доповідачів Антона. Він буквально нейтралізував відступника. подвійнийй



Моральна освіта людини завжди важлива Добро не обходився навіть місцевими органами влади. ЇЇ свінгери Подарунок і подарунок. Антон дуже вдячний всім за свої слова, підтримку та допомогу. Коли він отримав свідоцтво, він запитав ніхто не байдужим до проблем слабких. Хлопці не перейдуть тим, хто потребує підтримки і досягається допомоги.

Морська освіта населення допомагає подолати зло. І якщо ми бачимо, що хтось потребує нашої допомоги або захисту, Не пропустітьй Для того, як він може допомогти. І якщо це виснажена бездомна тварина, то обов'язково доставить її фахівцям. Послухайте теплі серця, друзі. Нехай вони завжди світло вашого способу з підсвічуванням доброти і підтримки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное