Я спробував багато рецептів дріжджових млинців, але тільки вони завжди вийдуть до успіху.

Тут приходить Масляниця! Я вже зробив млинці. свінгери Молоко, щоб відволікти від важких думок і порадувати домашніх добрих на вечерю.

Я спробував багато рецептів дріжджових млинців, але це дійсно виявилося вперше! Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки млинці молоко. Ми отримали земельну ділянку на нашому радіолокаторі!

р.

Млинці тонкі ажурні з отворами в молочних інгредієнтах
  • 1 л молока
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • 4-5 ст. л рослинної олії
  • 400г борошна
  • 6 г сухих дріжджів


Підготовка
  1. У чаші залити 0,5 л теплого молока, залити цукор і сіль.



  2. Додайте сухі дріжджі в чашу. Отримайте свої кульки там. Перемішайте його до однорідності.



  3. Залийте сіяне борошно, залийте рослинне масло. Стирайте до повного розчинення мух борошна.



  4. Залийте решту теплого молока і перемішайте знову. Покрийте чашу кришкою або кухонним рушником. Залиште у теплій міфі за 40 хвилин, щоб піднятися. 999 р.



  5. Перемішайте тісто трохи, а потім залийте свічку на сковороду нагріте вершковим маслом. Випікайте з двох сторін до готовності. Покладіть вершкове масло на кожен млинець.



  6. Все, тонкий. млинці Готовий. Бодибилдерши!





Детальніше про рецепт приготування таких млинців, дивіться відео з кухар-канал Наталія Цветкова. На цьому каналі ви можете знайти безліч смачних і перевірених рецептів, які з'являються вперше!

про:blank

Редакційна колегія Також я пропоную дізнатися, як приготувати найяскравіші млинці «Лубан» без борошна на кукурудзяний крохмаль. Ні – торрен, охороняти талію, ажурний і тонкий, вимкніть найнезручніше!



Млинці тонкі. молочна свердловина Вони дуже схожі на класичні млинці, але вони ще більш ніж ніжні. Дуже ніжний, смачний, щирий і мереживний. Не пропустіть!

Вони готують досить просто, але, на відміну від товстих дріжджових млинців, вони просто перемішують все, чекали 40 хвилин і печі. Випічка дуже швидко: просто встигли зняти і залити знову на сковороді!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное