Дочка-в-одному протягом тривалого часу переносить суворі зауваження від своєї сестри і її чоловіка, але один вечір конфлікт прийняв абсолютно різну чергу.

Виписка житла досить делікатна. Особливо якщо мова йде про людей з тієї ж родини. Коли родичі Не пізно. Вони обіцяють залишатися на тижні і йти додому. Але вони залишаються довго, а потім починають розглянути житло рідного родича. Історія



Для Михайла ця історія була болючою. Так буває, що батьки Миша розлучилися. У сім'ї були тільки три дітей. Стародавній В'ячеслав, середній Юліан і Михайло. Юліана і В'ячеслава давно мешкали в сім'ях, і Мішка повільніше маррій Так виявилося, що він і матір його жив разом. Жінка душі в Мисливці не захоче, тому вона буде покарана так, щоб їх квартира була прикрашена для Михайла.

За час, речі пішли добре для Міша. Він одружений Кароліну, який в свою чергу дав свою дочку Емілія. Правда, матір Михайла, Ольга Петровна, така ситуація Я не схожий на це дуже багато.й Дочка-в-права гостра в її язикі, і дівчина не схожа на сина. Мабе Каролин взяв її за надану.



Ольга Петрівна не соромно виразуй Вона не мала любові до свого дідусь, вона не збиралася допомогти молодій жінці навколо будинку. Здавалося б, що Кароліна зламалася в її і невеликому світі Міша і знищила все там. Ольгою не хочу, щоб хлопець від своєї спідниці. Кароліна спробувала розгладити кути, але незабаром зрозумів, що це не допоможе їй. І почав жити як кота і собака.



Час пішов, але Ольга не припинила стерження Кароліни. Михаїл був спійманий між двома пожежами. Він не хотів боляче коханої дружини або дорогою матір'ю. Однак знайти ідеальний компроміс Не працює. Михаїл був сердитися і іноді навіть потрапив в зловживання його дочкою-завданням і матір'ю.

А потім парад нещастя, що застрягла родину Михайла. У автомобільній аварії В'ячеслав дав небо душу, а Юліана через багато років кварелі з чоловіком-сирантом вирішили залишити його. Жінка не була молодою. Вона не встигла піти, тому без думки двічі вона повернулася до матері.



Я хочу, щоб я хотів би повернутися назад. Юліяна стала ще однією кісткою в горлі Кароліна. Дочка-в-одному оприлюднила свою матір у всьому, і дочка-в-одному розуміли, що вони просто не дадуть їй жити нормально з коханим чоловіком. Ольга та Юліана не люблять все про дружину Михайла. Не сором'язливі про обговорення жіночого одягу, її зарплата, її зовнішній вигляд. І, звичайно, той факт, що молода Емілія не схожа на Михайла.



Точка повернення в сім'ю Михайла і Кароліна була звичайною вечерею. Емілія попросила її бабуся подарувати їй ще один шматок хліба, до якого бабуся Ольга дефіантно панує пластину прямо перед дівчиною. "Не руйнує вашу фігуру, знаходячись." "Нема чого псувати там більше, - додав Юліяна. У той момент, що тривале терпіння Кароліна. «Дочка, будь ласка, з'ясуйте. Я хочу поговорити з мій тато, мій бабуся і мій тітка. Дівчинка кинулася з кухні, відтираючи від сліз.

Кароліна захопила тарілку, де хліб був, і застрягти його з усім її може прямо перед нісом Ольги та Юліною. У фрагментах летять в різних напрямках. Жінки перетворили бліду і закривали руки, але Ольга спробувала протестувати. Михаїл також відкрив свій рот, але його дочку не вдалося зупинити.

«Ви зруйнували своє життя, два серпти. Я не даю, що життя дитини буде руйнуватися. Завтра, Майкл і Емілія йдуть в клініку і роблять тест на батьківство. А якщо це позитивне, і це позитивне, то ви впакуєте свій щит і отримайте пекло тут! Чи можу я зробити себе чітким? Трійка дивилася на одне одного і слухняно недбала своїх голів.



Юліана і Ольга ніколи не бачили Кароліну, щоб сердитися до. Так, вона воювала з ними, кричав, навіть зліва. Але це не сталося раніше. Михаїл не знає, як підходити до дружини. Емілія радісно побігла її мамі, захопила її щільно і збивала: «Я пишаю тебе». «Я тебе,» Кароліна розповіла про посмішку.

Як сказав Кароліну, тест ДНК підтвердив, що Михайло є батьком Емілія. Наречена і її дочка не мали вибору Пакетий Вони скаржались, але вони не зажадають прощення від своєї дочки. Ви, напевно, знали, що не пробачте. Саме тому. Caroline зробив право, нехай занадто пізно. Якщо ж рогатні родичі вийшли і вже сходження на шию, то прийшов час, щоб побачити їх без додаткових чайних церемоній.

Що ви думаєте про дії Кароліну? Як зробити це? лаціна? Чи можна ви попросити родичів залишити? Або ж ви продовжуєте голодувати? Зв'язатися з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное