Марія загинула з її зсуву, пізнаючи на дату, але помітила бездомний чоловік без почуттів і кинувся на порятунку без загиблості.

У нас багато страшних речей. Саме тому нам потрібно внести щось в світ. Ви не можете змінити світ, але це, безумовно, зробить когось життя краще. Чи не вистачало не пропустити тих, хто потребує допомоги?



Сьогодні видання. "Сайт" Він прагне поділитися з вами сюжетом просту дівчину Маша, яка без зцілення кинулася до порятунку. Будь-який може зробити світ краще місце!

Марія, помічник для бездомних, працює як медсестра в міській клініці. Щодня, як звичайно, вона була на зміщенні і працювала невтомно. І весь зсув Маша з нетерпінням чекав вечора, бо вона мала романтичну вечерю з коханим хлопцем. Валерія запросила на кращий ресторан у місті. Дівчина була впевнена, що він був готовий попросити її те саме питання.

Марія була втомлена після її зміщення, але вона все-таки носила її найкращу сукню і каблуки взуття. Вона була пізно і називається Валерія, щоб попередити її. У цей момент вона помітила чоловіка, який мусить стояти на ногах. Вона не може пройти і підійти його, запитуючи Валерія, щоб почекати хвилину.

Чоловік був одягнений в ганчі, але виглядав досить акуратно. Зрозуміло, що він хворий, він був блідим і дихаючим. Маша кинулася до нього і попросила: «У вас все правильно?» Як ви? Чоловік дивився на неї, посміхався і відповів, що все було дрібно. Але після того, як ці слова відразу знизилися без почуттів.



Життя Марії: Стрітення Ісуса Христа Після вивчення його, вона зрозуміла, що людина потребує невідкладної реанімації. Люди почали збиратися, які знаходилися на амбулаторії. Але не вдалося втратити час, і Маша вирішила розпочати реанімацію самостійно, робити масаж серця і штучне дихання. Хтось у натовпі зняв все на телефоні.

Коли прибули швидкої допомоги, людина була стабільною. Вони швидко взяли його до лікарні, Маша вирішила піти з ними. З якоїсь причини вона не могла залишити цей чоловік з недбалими блакитними очима і сяючого посмішки. Він вийшов з розуму, що Валерія все ще чекала її в ресторані.

Не знаю, що він був або чи мав він родичів. Вона вирішила побачити, чи було нічого в куртки, що вона залишилася позаду. Там вона знайшла складену частину паперу з номером телефону і написом: «Мом.» Марія розділила номер, вона була швидко відповіла. Дівчина швидко пояснила ситуацію. Жінка запитала мене, щоб чекати її, вона спробувала приїхати якомога швидше.

р.

Половина години пізніше з'явилася в санаторно-курортній кімнаті. Вона сказала, що вона шукала сина. Марія не могла вірити, що вона була бездомним чоловіком. В той час як жінки чекали новини від лікарів, мама казали свою історію. До речі, ім'я Євгена. Вимкнено його з багатих сімей. Два роки тому батько сім'ї загинув, і бізнес повинен був піти до Віена, але він відмовився його керувати.

Справа в тому, що Жаня мріяла стати художником, не займаючись фінансами. Мати, потім стала дуже сердитися з сином і поїхав його з дому, залишаючи його безкінечно. Як він закінчився на вулиці.

І сказав, що він був дрібним. Він потребує догляду, тому що він слабкий від неправильного харчування, але в той час все буде відмінно. Лікар дав мені дозвіл на в'їзд в приміщення. Мати Євгена не могла затримати сльози, попросила сина прощення і пообіцяла подбати про нього. Він захопив її, а потім помітив Маша стоячий режим на дверцятах. Він просто збивається, "Я ангел..."



Марія залишила сина з матір'ю і залишила підопічних. Він був глибокою ніч, і вона була жахливо втомилася. І я пам'ятаю, що Валерій ніколи не чекав на неї. Вона вирішила пояснити себе до завтрашнього дня і поїсти додому на ліжко.

Уранці Марія прокидається знаменитим. Місцеві ЗМІ поділяють відео про її редакцію чоловіка. Про це повідомили: "Для бездомних: дівчина врятувала чоловіка на вулиці!" Вона думала, що нічого особливого, це просто її робота.

З відвагою вона вирішила назвати Валера. Він підібрав телефон на швидкості блискавки: "Що ви хочете?" Марія забрала такий рутдизм і спробувала пояснити ситуацію, але він навіть не слухав. Він сказав: «Я бачив відео». Я не поцілунав вам після того, як ви доторкнулися, що filthy scum. Про нас Тоді він вішав на мене.

Марія не чекала такої реакції, вона загинула на півдня. Але потім вона вирішила зробити те, що вона робить краще: робота. Вона пішла до лікарні, щоб побачити рятувальний чоловік.



Це життя Марії, життя Марії. Євген з радістю познайомився з дівчиною, і радий спілкуватись з ним. Марія допомогла йому відновити його домашньої їжі. Він розповів про своє життя і мрії, загоєння ран. Так вони смагляві. З часом вони обидва усвідомили, що вони люблять один одного.

У Євгена здійснила неправдиву. Вона підтримала сина в своїх полонених і допомагала організувати виставку своєї роботи. Через рік після того, як долястий вечір, пара одружився.



Історія Маша - яскравий приклад того, що ви ніколи не можете бути байдужими. Не мовчить, не закрийте очі на що відбувається під нісом. Ви завжди повинні жити в руках і приймати дію. Хороші речі окупаються. Все залежить від нас! Дії однієї людини можуть змінити життя багатьох людей. Ви не повинні бути героя, ви повинні бути людиною.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное