Алгоритм дій для допомоги людини при шоковій психологічній травмі

У цей непростий час психіатрія Багато людей серйозно хвилюються. Незламні новини і досвід можуть потішити навіть найсильніші психіки. Тому без допомоги в деяких випадках не можна обійтися.

Сьогодні видання. "Сайт" Прийміть увагу на консультацію відомого сімейного психолога Дмитра Карпачева. У недавньому зверненні до абонентів фахівець розповів, як допомогти людині, яка зазнала серйозної психологічної травми.

р.

Внутрішній психологічний стан БСТ – це амортна психологічна травма, яка може статися у людини перед очима чогось страшного. Після такого гострого удару люди часто впадуть в стопор, відчувають себе безпорадними і неорієнтованими. Як допомогти нам?

  1. По-перше, Дмитро Карпачов радить створити контакт. Якщо людина бачить вас і розуміє, що вони реагують на ваші слова. Побачити його, якщо він може почути вас. Запитайте його ім'я. Ви можете дістатися до кого-небудь і попросити їх до стискання.



  2. Далі потрібно підтримувати людину, переконувати його, що він не один, щоб він допоміг. Наприклад, відповідні фрази, такі як «Ми разом», «Це океї, я тут». Ви також можете похвалитися, заохочувати.



  3. На наступному кроці психолог радить включати раціональне мислення людини, релегування емоційних переживань на фон. Використовуйте назву, яку ви вже знаєте. Задайте дату народження, адресу, вкажіть поточний час (також дата і день тижня). Тоді попросіть мене що сталося.



  4. Людина після BST повинна остаточно повернутися до реальності. Найкраще, в цьому випадку він допомагає голосувати простий план подальшої дії. І так це будуть корисні фрази, такі як «Не потрібно встати і піти в притулок».



  5. Дмитро Карпачов називає новітній крок «активація автономії». Тут потрібно зробити все необхідне для того, щоб людина після BST могла бути повністю незалежною, щоб він зміг піклуватися про себе без допомоги. Для цього, як фахівець запевняє, неперервні роботи з нахилом. Саме тому фрази: «Щодо води і напою», «Щодо і перейдіть до тієї особи над ними»,» і т.д. корисні.







Звісно, Дмитро Карпачов сподівається, що така інструкція не буде корисною для своїх абонентів. Однак, враховуючи те, що сталося в останні дні, нічого не може бути правильним. На мій великий...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное