Сім'я японська жінка не миє дзеркал і вікон щомісяця, досить один раз на рік, поділитися своїм методом

Миття вікон в квартирі нелюблена, але обов'язково необхідна. Коли вікна чисті, настрій в будинку хороший. Ця процедура займає багато часу. Суддя для себе: мити вікна від бруду і кіптяви, нам довелося спочатку мити однією водою, потім ще, потім ще. Очищувач І в кінці потерти його газетою, щоб зробити її блиском. Це те, що наші бабусі миються, і тому були наші вікна.

Я знаю японську жінку, яка не мила дзеркала і вікна щомісяця, тільки раз на рік. Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що японять. миття дзеркал і віконЯ хочу, щоб вони блищали. Великий шлях!



Я починаю з тим, що не варто мити вікна в прямій сонячних променів. Сонечко висихає вікно дуже швидко і світло важко досягти. І, звичайно, виберіть для очищення віконних днів, коли немає вітру або екстремального тепла, інакше вікна будуть розводитися.

Враховуйте послідовність очищення: спочатку промийте вікна зсередини, а потім приступайте до зовнішнього очищення.



Я не буде довгою. Я починаю з основною. Виявляється, що багато японських жінок миють дзеркала і вікна з промиванням волосся (ака бальзам). Цей інструмент є дуже ефективним для миття скляних і дзеркальних поверхонь!

Можна взяти найдешевший бальзам. Особисто я роблю це: Я заливу трохи в пляшку з розпилювачем, додаємо воду, добре стукніть склянкою вологою серветкою. Можна протерти однакову серветку сухим. Це, мабуть, перший засіб, який не залишив перший раз. без розлученняй І він добре пахне.



Ще один хороший варіант миття вікон з йодом. Для 1 л води потрібно додати 5 крапель йоду, а потім залити цей розчин в обприскувач. Вони говорять про те, що вікна після того, як блиск і не брудні протягом тривалого часу.

Також можна мити вікна розчином перманганату. Додайте розбавлений марганат калію на відро води. У той же час сама вода стане красивим чорним рожевим кольором. Цей розчин можна мити рамки і підвіконня, також добре промивають. Але все ж, це бальзам для волосся, який ефективно справляється з миттям вікон!



Тепер що мити. Домашнє полотно, газети, і навіть серветка мікрофібри все добре, але мій другий відкриття це. серветки штучна сушена. Вона самостійно може мити вікно самому, а каркас, і навіть протирати все сухим і шліфувати. Я просто спрей її на цю серветку і протерти її. Немає розлучення!

Насправді це серветка має багато застосування в домашніх умовах. Вона може не тільки мити вікна, але і дзеркала, і пил від мийок меблів, і сантехніки (змішувачі, душ) для протирання. Все легко і без проблем протирають блиску і без розлучення. І промивають бруд з нього простим змиванням і відштовхують дуже добре!



Для миття зовні вікон може стати відмінним помічником. Такі щітки мають різні фірми і параметри. Вони об'єднані телескопічною ручкою і зручною двосторонньою насадкою. Одна сторона відмінно відшаровує виріб і допомагає видалити верхній шар бруду, а друга сторона з гумовою смугою з обсадною кромкою сухо знімає піну і сміття.



Більшість господині ретельно очищають підлоги, миють посуд, кухонні стільниці на час, промивають постільні білизни і промивають вікна. Тим не менш, багато зауважень, що підвіконня в будинку також потребує регулярного очищення. Пропонуємо ознайомитися з найефективнішими миючими засобами, які допоможуть швидко мити підвіконня.



р.

Як ви бачите, ви не повинні. Дзеркало місяць. Я промив її один раз і забули його цілий рік. Миття вікон також полегшується цим методом.

Весняні та сонячні промені з чистими вікнами. Вітаю? Що ви вимити вікна?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное