Падіння дочка продала будинок матері і пішов до Італії, повертає 10 років пізніше, вона була німа з сюрпризом

Хто ви повинні бути обрамляти вашу сім'ю? Все відбувається в житті: люди кварель, частина, але все ще залишаються люди. Але героїні нашої історії сьогодні вирішили освоїти свою матір за свою користь. Як Оля прийшов до цього і чому тепер вона не може заслуговувати прощення, читайте нижче.

Приймання матері Оля завжди мала спеціальне захоплення. Вона ходила за мету. У складі Ірина Іванівна була гордою донькою, але ще трохи турбує. Що якщо хтось день чоловіка, яким Оля запроваджує за свою користь, вирішує помстати на неї? І ще Ірина ніколи не думала, що Потерпілий її дочка буде мати її.

Габаритний зображення

Ірина Івановна проживала в прекрасному будинку, що вона спадала від батьків. Це де вона підняла дочку. Кожна в с. любила чуйну жінку. Але більшість селян не люблять Оля. Закінчила школу і вирушила в університет, багато було щасливо. Нарешті, дочка буде перестати пити сік від матері. Так думав багато друзів Ірини Івановни.



Досягнення Оля пішов на п'ять років, а потім раптом повернулася. Її аргумент був нібито доглядати за матір'ю, хоча вона не дуже потребує. Селяни не знали, що саме сталося в сім'ї, але один день дорогий автомобіль прийшов на Оля. Через тиждень, деякі люди прийшли до Ірини Івановни і буквально вивів її з дому.



Жінка залишилася на вулиці безпліддя з букетом її речей. Вона стояв в середині дороги, кріючись до декількох сусідів, перетягнувши її в будинок. Він виявився, що дочка змащена і примушена її мати, щоб продати її будинок. З грошима купила невеликий особняк в італійському містечку Базиліката. Пара днів тому вона пішла з її хлопцем.



Покинулася мама підтримувала друзів. У сусіді була безкоштовна андекс до будинку, де оселилася Ірина Іванівна. Він був трохи переповнений, але він був принаймні будинок. Через п'ять років, вся село допомогла бідній жінці підняти гроші на новий будинок. Дуже малий, але затишний. Моя мати загиблий протягом декількох років через дії дочки. Оля не зателефонувала один раз на десять років.



Друзі допомогло Ірину якнайкраще. Вони намагалися не тільки забезпечити фінансову підтримку, але і психічно допомогти. З часом Ірина навіть знайшла чоловіка, який став близьким до неї. Разом купили великий будинок.

Після того, як час на дверцятах будинку ... Оля. Вона спробувала поговорити з матір'ю, але вона не хоче виглядати на ній. Вона попросила чоловіка взяти її. Вона також послав лист з чоловіком:

Р

Дарлінг, я спробував дати вам все, що я міг. Але ви ніколи не були достатньо, і ви вирішили взяти будинок від мене. Домівка, де ви зростали і завжди вітали. Ви залишили мене безпрограшно і посунули, щоб познайомитися з долею. Ви навіть не пишуться цими роками. Не пропустіть тебе. Чи можна ви?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Мама Oli легко зрозуміти. Мама може пробачати багато, практично все, але ця ситуація була повністю за розуміння і прощення. Ви пробачте свою дочку, якщо вона зробила це до вашого життя?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное