Сильна сім'я Сонячних дітей доводить, що любов не знає кордонів

Особливе підключення людини Він завжди буде в житті. З певними людьми або місцями. Тексти пісень, а це означає: Як далеко він був, він не залишив або літати. Ви хочете повернутися в будь-який час. Ви не можете уявити життя. Історія «сонячного» Павла та Кріса Шарона-Дефоржа підтверджують це.

Р

Павло і Кріс зустрівся з 1988 року в танцювальній вечірці для людей з обмеженими можливостями. Кріс сміливо зауважив, що вона запропонувала їй «сонячний» коханцю. “Я просто запитав, що він буде марний мене, коли ми танці. Він посміхався і недбалий. й

1 800 р.

Кріс і Павло не унікальні в своїх індивідуальних рисах. Вони стали однією з них. перші сонячні пари У світі, який вирішив одружитися. Повідомляючи про те, що нововведені вирушили нелегкий спосіб зв'язати себе в шлюбі.



«Уважно приготований на весілля. У нас взяли участь спеціальні курси «народи сонця» та консультації. Було багато супротивників такого весілля. Люди просто вірили, що сім'я Шарон-Дефорж не повинна з'явитися в цьому світі. Але Павло і Кріс довели, що любов їх сильніше, ніж будь-який gosip. й



У зв'язку з Павлом і Крісом Шароном-Дефоржем тривало 25 років. Для людей з цими видами характеристик, це дуже гідний номер. У зв'язку з вильотом Павла після довгої хвороби. Чоловік залишив цей світ у 2019 році у віці 56 років.

Для Кріса це був реальний удар. Сім'я і друзі намагалися підтримувати бідну дівчину з усіма їх міцністю. Кріс сказав, що незабаром до Павло пішов, вона звернула його красивим метеликом і вішала малюнок біля ліжка. Павло був дуже родзинкою метеликів. «Коли я уявляю, що він сам став таким красивим метеликом, я відразу хочу посміхатися», - сказав панс. Шарон-Деверж.



Особливе з'єднання чоловіка з коханцем «Кід сонця» Кріс Шарон-Деверж Зберегтий Вона проводить багато часу з сім'єю та друзями. Дівчина також побажала, що після її вильоту вона була відроджена своїм улюбленим чоловіком. Коли журналісти просять Кріса говорити про те, що Павло був схожий, вона завжди каже, що він був лише одним.



«Зробив мене сміятися», - сказала дівчинка. Репортери, які запрошують «соняч» Кріс просить, якщо вона буде щасливою. Кріс не може відповісти, але обіцяє, що він спробував.

Яким чином особливий зв'язок між людьми приніс, що не існує перешкод для любові. І навіть ті люди, які народилися поцілунками сонця. під великим почуттямй Ми щиро сподіваємося, що Кріс буде щасливим. А на небі, вона, ймовірно, проведе більше одного життя з коханим Павлом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное