Він знайшов молоду жінку і листя, але його дружину мав щось приховане для нього.

Важкий життєвий стан може прийти в самий несподіваний момент. Як це сталося з Анастасією, коли її чоловік, з ким проживав протягом 8 років, вирішив, що йому потрібна молодша пристрасть. З словами, що він більше не потребує Анастасії, Михайло запакував свої речі і пішов до своєї коханої. І тоді він не підозрював, що протягом декількох місяців він повинен терміново повернутися.

487365

Сім'я життя Коли Михайло кохав Анастасію дуже багато. Кожного дня він подякував своїй долі, щоб зібрати його разом з такою чудовою жінкою. Красивий, вид і догляд. З нею будинок завжди був чистим, холодильник був наповнений смачною їжею, а її фігура викликала захоплення.

Михаїл припинив радіти своєму доброму фортуні. Він сказав менше і меншу подяку Анастасії за свої зусилля, і вона у відповідь стала більш вираженою. Її загартоване, і її краса почала згасати. Михаїл не відчував любові, що він був раніше.

р.

Все змінилося, коли він зустрівся з Христиною. Молодий, красивий і повний енергії, дівчина була свіжим диханням повітря. Вона стала для того, хто Михайло знову почав шукати себе і піти на красиві справи. Згодом він зрозумів, що він закохався в любов. Тому для того, щоб не тягнути гумку, він закинув до частини з Анастасією і перейшов до одного він дуже коханий.



П'ятий диффикулт життя ситуація Сестра закликав його на роботі. Коли Михайло забрав телефон, він відразу атакував повені критики і одягу, що він, безумовно, не чекав. Коли він керував заспокоїти сестри, вона сказала, що Анастасія вже 6 місяців вагітна, і Михайло не піклується. Він заморожує. Чи вагітна Анастасія? Від нього?

Р

У той же вечір він кинувся до свого колишнього дому. Анастасія відкрив двері, але не дозволяла йому всередині. Але це було достатньо, щоб переконатися, що Анастасія очікує малюка. Михаїл запитав, якщо вона потрібна щось, але він чув:

до Ви сказали, що вам не потрібно мені. Ви хочете допомогти? Суд вирішить, як допомогти мені. Я не вірю, що твої обіцянки. Я чую всіх цих років. Я побачу дитину, але ви не повинні говорити мені. Тепер вирушайте в Христину і зруйнуйте своє життя!



Дверцята до Михайла застібається, і він не мав вибору, але повернутися в будинок. Коли Крістіна дізналася, що Михайло має людину, яка вона подбає про неї, вона вирішила, що краще не затримувати. Вона мирно ескортована Михайло з її життя.

Він закінчився в квартирі батьків. Без дружини, без господині, і, можливо, без нормальних відносин з майбутньою дитиною. Подумав про все поодинці, він прийшов до висновку, що він не радий залишити Анастасію. вона була гарною дружиною. А будь-яка складна життєва ситуація або криза в зв’язках. Але Михайло не був до нього. Тепер він переробляє плоди своїх помилок. Добре, що ярмарок достатньо.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Перед тим як радикально змінити своє життя, варто зважити всі плюси і мінуси заздалегідь. Після того, як ви будете розуміти, що оригінальне бажання не те, що ви хочете.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное