Підготовка до сезону посадки, ретельне вивчення календаря посіву на 2022 роки

Я не знаю, що станеться поруч з роботою, з цілою ситуацією в країні і не тільки. Тому всі сподівання на сад і дачу. Я вже навчаю місячний календар насіння. 20 березняй Я навіть зробив детальний план, наказав тільки цей місячний календар. Успішні дні і хороший настрій підвищують успіх сільськогосподарських робіт!

Сьогодні видання. "Сайт" готовий до вас, шановний читач, місячний календар Березень. Точна інструкція!



Календар місячних посівів на 2022 березня - перший місяць весни. Найголовніші роботи в саду і саду починається зараз. У цей час варто відзначити ділянки посівних культур і наявність насіння для цього. Ви також можете запустити цей місяць. заводПриготувати грунт на посадку і наносити добриво. У саду варто перевірити стан дерев після зимових заморозків, обрізання і розпушування грунту навколо кущів.

Стародавні слов’яни з давніх часів у порівнянні з сільськогосподарськими роботами з становищем Сонце та сонцем, і вони ніколи не одержували їх! Тому перед початком садівництва варто перевірити з люнарй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Центр Садівництва (@centrsadovoda)



1 березня, 2-й та 3-й падінь на дні нового місяця. Ці дні не зовсім хороші для садівництва з рослинами.

Але 4 і 5 березня дуже вигідні для посівної розсади томатів, баклажанів і перцю. Також підходить для сівби, листя салату, кропу, редиску і цибулі на пері.

6 березня 7-го і 8-го - Місяць росте, що означає, що час для початку посіву ранні помідори і огірки, баклажани, капуста, солодкий і гіркий перець. Проростання і замочування насіння, посадка коренеплодів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Олександра Осіпова (@aleandr0sipov)



У саду можна чорносливати гілки. Квіти чудово підходять для вирощування багаторічних квітів. Робота з корінням рослин не рекомендується.
й ¶
9 і 10 березня можна розпочати посів Пекіна і капуста для розсади, петрушки, редиски, гіркого перцю і водної пригоди. Передача, контроль шкідників і розпушування сухої землі.

Квіти можуть займатися посадкою ампел і кучерявими рослинами. Вода, всі види годівлі і обрізання дерев не рекомендуються.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Галина Чичагова (@chichagovagalina)

й ¶
11 березня 12-го та 13-го березня – це чудовий період для дистиляції петрушки, кропу, селери та селери зелені. Замочування насіння, пікірування і коренеплодів. Вода повинна бути помірною. Можна висадити розсаду в теплиці.
й ¶
14 березня і 15 березня добре займатися сухою землею розпушуванням і приготуванням грядок. Можна почати ріжучі дерева в саду. Але сівби, посадка, підживлення і полив рослин не рекомендується.

16-18 березня вся місячна падає, тому слід бути більш обережними з садівництвом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з вихідних дач. (@summer_dachnik)



19 і 20 березня не варто забувати про фруктові рослини. Можна розпушувати землю навколо рослин і розріджити розсаду.

21-й і 22-й березня досить вигідні для посадка з захищеним грунтом салату і прянощів.

23 березня і 24 березня можна засіяти насіння томатів, перців і баклажанів для розсади.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Юкапітомника • ВОРОНЖ •Центрюка (@uka_pitomnik)



25 березня і 26 березня сприятливі дні для посіву і посадки картоплі, буряків, моркви і цибулі. Але на 28 і 29 березня краще не займатися садівництвом, особливо для поливу і підживлення рослин. Але можна розріджити розсаду.

29 березня і 30 року починайте висаджувати салат і пряні рослини. Ви можете висадити картоплю, годувати квітучі і рослинні рослини. 31 березня краще утриматися від поливу і підживлення. Якщо амбулаторний, то можна засіяти салат, гірчицю, хребта і петрушки.

Також я пропоную ознайомитися з тонкощами вирощування петуній, посівом якого слід проводити до кінця березня. З такою рослиною ваша земля буде виглядати набагато краще.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Пророст (@prorostgk)



Будьте впевнені, щоб зберегти собі цей місячний напляскване 2022 березня. Особисто я не стикався з місячним календарем 100%: з моїм масштабом, що неможливо. Але мені подобається, коли висадки збігаються з чудовими днями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное