Він сказав, що він не буде годувати інших людей, коли я сказав йому, що я був вагітним.

Для дітей, які живуть з дітьми. Тим не менш, якщо вони думають, що він батько. Олександр не хочу вірити, що близнюки надягали його новою подругою Оксани. Як він пішов з усіх запобіжностей, вагітність малоймовірно. Імовірно, Оксана зустрілася з кимось на боці, і вирішила покривати її сором'язливими відносинами з Олександром.



Зустрілися з Оксанию в партії взаємовідносин. У той момент вона здалася йому більш свідомою, незвичайною і в цілому унікальною жінкою. Починаючись з привітанням, розмова йшла, якби вони знали одне одного. Вони мають приплив.

Оголошено вагітну. Реакція Олександра не довга.



Пелюшки - Це не можна. Ми були захищені. Не скажеш мені, що все відбувається. Що дуже рідко буває. Що таке діти? Бог знає, скільки платити за мене, і тут діти. Ні, я не буду. Я не гона тягне чужу дитину.

Оксана спробувала переконувати Олександр, що був батьком. Але він не хоче чути нічого.

- Я вірю, що тільки якщо ви приведете мені результати тесту ДНК, він сказав, витягнувши волосся з голови і подається Оксана.



Пелес - Я не знаю, що ти гроші - це безпорадність у голосі жінки.

- Особливо не моя проблема, — цілком підсумував Олександр. Тепер, я шкодую, але нам потрібно розбити.

За наступні кілька місяців Олександр отримав повідомлення про засудження та виклики від родичів Оксани. Він мало ефекту. Тільки він сміхався, коли він дізнався, що його екс подруга стане матір'ю близнюків. Це лише менше проблеми.



Це був час для Peels. Оксани написав Олександр приблизну дату народження та адресу лікарні. Він не може доглядати за дітьми. Він вирішив, що він не впаде до такої патологічної провокації. Не діти. Що він піклується? Він буде добре доглядати за собою, і тут ці ... Тому, коли він отримав повідомлення про скорочень, Олександр вирішив попередити, що він не помітив повідомлення.



2 місяці. Олександр отримав 2 конверти: результати тестування ДНК та субпоена.

- Ви сказали, що ви не будете робити тест! - Олександр проціджував неякісно в телефон.

- Я сказав вам, що я не маю грошей для нього. Але мій італійський мусінь вирішив зробити подарунок. Ви переконані зараз?

Папір сказав: 99.9 відсотків. Виявляється, дійсно, його діти.

- Може бути, ми можемо погоджуватися? запитав Олександр. - Вибачте, що я не вірю, Що відбувається.

до Не впади ні в очі. Приїхати до суду. В іншому випадку ви знаєте, що кредит буде більш меншою проблемою.

р.

Пелес Олександр зробив так. У суді було призначено алімонію, яку йому довелося сплатити зарплату. В іншому випадку він зіткнувся з реальним штрафом. Як Оксана завагітнала. Звісно, все дійсно буває.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Невідповідність - страшна риса, яка повинна бути вилучена на стадії виховання. Але буває, що серед дорослих людей, на яких не можна покладатися. Тому ви завжди повинні бути обережними при знайомстві.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное