Багатий чоловік врятував жінку з дитиною на кордоні і попросив, щоб бути його нареченою, але незабаром він був забраний від повороту долі

Зустріч незнайомця Це як лотерея в ці дні. Звичайно, ви можете зустріти хорошу людину, яка допоможе вам. Однак не втратити байдужість, адже нове знайомство не завжди обіцяє щось гарне. Це відомий героїні сучасної історії Ольги. Що сталося і яка ситуація вона і її молода дочка знайшла себе в статті, читайте далі.



Зустріч з незнайомим Ярославом до кордону з конкретною метою. Він знав, що він може допомогти йому. Він не повинен довго чекати: серед натовпу не допущених, він бачив мініатюрну жінку з маленькою дівчиною в руках. Брав людина підійшов до біженця і сказав hello: Добрий день! Чи можу я допомогти вам? Я збираюся до столиці і я можу взяти вас в будинок батьків. У номері є окремий номер і всі приміщення. й

Не лякаю чоловіка. Зрозуміло, що вона витримала достатню кількість горохів, тому вона була готова обирати будь-яку можливість врятувати себе і дитину. Вона сказала, Моє ім'я Оля. Я не маю знайомих і друзів тут. Я дуже вдячний, якщо ви будете допомогти нам. й

9714540р.

На шляху до міста Ярослав попросив Оля про своє життя, про те, що вона пережила. Він намагався зв'язатися з нею, щоб він міг попросити її на користь. Незвичайно незвичайний. Половина через, він сказав, Ольгою, я знаю, що це буде звучати божевільно. А ти можеш бути мій наречений, коли я познайомлю вас з батьками? Не думайте про це, я не заваджу вам зробити все. Моя мама намагалася здивувати мене протягом 5 років. Я просто хочу її заспокоїти. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Не робіть мене неправильно!

Ольгою було забрано, але вона зрозуміла, що вона вже була в машині свого нового друга і вже збиралася в невідомий. Вона була самотніми. Так, і відігравати роль когось іншого обраного на фоні всього, що вона повинна була йти, здавалося б, дитяча галька. Так вона погодилася. Тим не менш, було багато сюрпризів. Коли Оля вступила в будинок Ярослава, його мама зустрілася на поріг. Коли вона побачила Ольгу, вона сказала: «Лорд, що ти?» Чоловік не розумів, «Мама, ти знаєш один одному?» Як це зробити?

999 р.

Надія Дмитраєвна була колишньою матір’ю Олі. І син Ярослава, брат Ярослава, є її екс-людом. Він пішов з жінки, коли вона подарувала дитину. Оля зустрілася з матір'ю в житті, бо вона жив за кордоном. Вона запропонувала Ольгою допомогу після розлучення, навіть запросив її в Польщу. Але вона відмовилася.

Коли Ярослав дізнався про все, він зрозумів, що його план не вдалося. Він не чує багато Олеся, бо він не говорив своєму братові протягом тривалого часу. Він не запрошував його на весілля. Виявляється, що секретний незнайомець, який рятувальний Ольга на кордоні, був дядько дочки.



Чоловік не знає, що робити далі. Вона дуже сподобалося, і не розуміла, щоб дізнатися її краще. Хто знає, що це може бути? Але зараз це не важливо, тому що вони не можуть бути разом.

Ярослав був багатим бізнесменом. Він жив у своїй квартирі, і матір його купив будинок, де він планував розмістити притулок з дитиною. Я не вірю, що Ольга не повинна турбуватися про дах над головою, оскільки вона оточена родичами. Хоча вона не була поруч з Надежною Дмитрієвною, вона знав, що вона і її дочка буде безпечною тут.

Я шкодую, що ваш план не вдалося, Ярослав. Я не розумію, щоб бути Вашою нареченою, ви дуже милі до мене, Ольга збивається, залишилася окремо з її спасителям. У відповідь людина захопив її і сказав: "Я радий, що ви безпечно." Або ж, ви будете безпечними. Моя мама і я не бачу тебе, і дитина болить вас, знаю, що.



Надія Дмитрієвна з'ясувала, що син його до Вона сміхалася і сказала: "Гуїс, я не розумію, що йде на моє дочка-в-право." Дитина тільки рік і половина. І вона заслуговує на життя в повній родині з мамою і татом. Я не бачив нічого неправильного з цим!

Ольга і Ярослав дивилися в одному і посміхатися. Не знаю, як буде жити. Але не випадково.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Після того, як в невідомому, людина починає боятися або діяти. Ольга хоче врятувати себе і її дитину, тому вона була готова до чогось. Хто знає, де вона була, якщо не для зустрічі з незнайомцем на кордоні. Іноді потрібно взяти серйозний крок, щоб почати нове життя. І героїні цієї історії вдалося це зробити.



Ви думаєте, що вона може бути щасливою з Ярославом або краще не мати з ним?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное