Всі, хто відпустився в Абхазію, попередив мене не приймати сушені періммон на ринку, це було в марно, що я розібрався.

До недавнього часу я не впізнав persimmon. Що це таке. періммонЯ не знаю. Однак, якщо я зумів зробити друзів свіжими фруктами, то з обробленими фруктами – ні. Я чув історії з родичів, які придбали цей продукт в Абхазію. Що таке неправильно з висушеним персімом і чому його не варто їсти, я кажу вам в нашій статті.



Персимон висушений осіммон продається на ринках Абхазія протягом року. Просто урожай апельсинових фруктів, як правило, так щедрий, що продаж його свіжим без втрати практично неможливо. Ось спосіб обробити продукт і продовжити термін зберігання. Чи варто гру свічки?





Не існує питань про свіжу абхазу періммон. Дозрілий, соковитий і солодкий. З цього фрукта ви можете отримати максимальну користь для себе. Детальніше про те, як пересімон впливає на стан організму людини, читайте посилання в нашій статті.

У сонячній абхазі, апельсинові фрукти співають прямо на деревах. З одного боку, дуже добре підібрати і їсти. З іншого боку, це призводить до того, що велика кількість пересімонів просто не встигає продати або харчуватися. Тим не менш, савви Абхазяни з'ясували, як зберегти плоди. Так вони намагалися висихати плоди.





Кілька років тому середня ціна за висушений осіммон в Абхазія не більше 200-500 рублів. Що це буде як цього року, тільки Бог знає. Не поспішайте спробувати цей продукт, оскільки він досить суперечливий. Поверхня фруктів покрита білим покриттям - це цукор. Не варто боятися цього, так як в процесі обробки (сухе), цукор з'являється на плодах природно.

Що неправильно з висушеним перімом Якщо ви натискаєте про харчову людину, вам навряд чи сподобається їсти такий продукт. Правда, варто сказати, що смак висушеного персімона відмінна. Я не сперечався з цим. Також, незважаючи на обробку, плоди зберігає всі харчові властивості. Однак процес приготування висушеної кіптяви хоче краще залишити. Як правило, відбувається прямо на вулиці в повному несанітарному стані і компанії мух, пилу та інших джерел бруду.





На ринках Абхазії також знаходяться відкриті зони. Фрукти висять в пучках і букси на сонці, чекаючи їх покупця. Ви можете спробувати фрукти на місці. Люди Абхаз гостинні, що є фактом. Чи варто приймати фрукти з чужих брудних рук і їсти без попередньої термічної обробки?

Повідомляємо, що якщо ви надаєте сушену окропу, вона не змінить її фактуру і смаку. Але такий спосіб можна захистити себе від дати з туалетом. І це, вірити мене, неминуче, якщо ви їсти сушені фрукти, придбані на ринку. Однак все ще залежить від міцності і вразливості вашого шлунку. Лотерея, немає іншого способу.





Не можна замочити висушену персімон в воді, як і інші сушені фрукти (наприклад, сушені абрикоси). Плід просто замочують і втратить смак і поживні властивості. Тому, якщо вам подобається висушена періммон, купуйте його тільки від перевірених продавців. Це захистить ваше тіло від потенційної шкоди.

Редакційна колегія Плодові фрукти та овочі Найкраще, що ви можете використовувати для вас. Це означає, що періммон повинен їсти свіжим. Сезон починається в жовтні і триває до грудня. Апельсинові фрукти можна їсти не тільки нікому, але і додати його в різні страви. Тут, наприклад, є рецептом смачного салату. Я також раджу зробити ароматний торт з періммоном і горіхами.



Покажіть мені в коментарях, якщо ви коли-небудь ate сушені періммон. Ви також можете експериментувати з ним в кулінарних умовах. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное