Гроші на дощий день кладуть поруч з резервом для медсестри, адже діти ніколи не встигли, але мають борги.

Забарвлення Погода Важлива допомога, якщо майбутнє не існує, і немає інших джерел коштів. Будь-ласка, навіть найяскравіша кількість може зберегти на деякий час. Молодих людей не розуміють це, але старше покоління, яке зіткнулася з невідповідністю, все ще пам'ятає.

р.

Кожен потребує фінансового подушки. Причини цього можуть відрізнятися: народження дитини, зміна роботи, хвороби або щось більш серйозне. Якщо ви живете на одній заробітній платі, вам не доведеться жити. Але де ви отримуєте додаткові способи, щоб заробити гроші? Може бути родичі можуть допомогти.

6 місяців тому я продаю будинок з міста. Ми не звикли до с., ручна робота відчужається до них. Син пішов до столиці, і дочка залишалася в місті. Вона одружилася, подарувала народження і навіть розлучився. І ось 32! З Я був старий, і клієнти були щедрими, немає часу думати. Але я повністю щасливий з угодою.

3250Р. 3700Р.

Так, вони оплачували мені в валюті, не змінювалися. І чому? А тепер ви шукаєте золото. Це те, що мій улюблений дочок запам'ятався. Він каже, що він хоче запозичити частину грошей, щоб поліпшити свою життєву ситуацію. Її апартаменти однокімнатні, старі. Він хоче або обміняти два або зробити ремонт. Ну, натяки, скажуть, на день народження онука буде прекрасним подарунком.

р.

Я розумію, що кожен хоче жити краще. Але насправді... Я любила Олексій. Handsome високий хлопець. Він мав хорошу роботу і ніколи не боровся з мною. Коли вона і моя дочка була одружена, все було добре. Працює на заводі, сіла в домашніх умовах. Як і кожен інший. Але потім вона була нудною, або я не знаю, але романи почали з'ясувати, що її дочка почала привести чоловіків до неї.

Але це іржі. Це випадок, особливо місто невелике, захоплююче багато. Дочка. А потім все раптово згортається. Олексій подав за розлучення і зліва. Швидко і без скандалу. Хоча це, як вони сказали мені. Він залишив квартиру до моєї дочки, навіть сплачує алімонію. Я не знаю, якщо це можливо продати такий будинок.



Тепер мій дочка, день і ніч, запитує мене, щоб отримати гроші. Що мені потрібна кров. Але, ви бачите, я знаю дуже добре, що моя дочка ніколи не доторкнулася пальця у всьому житті. Чому? У зв'язку, указі. Зрозуміло, що я не буду отримувати гроші назад. І це натискання, і це дратує одночасно. Я маю деякі думки.

Хочу залишити свої заощадження. А через деякий час сподіваємось не дуже скоро, витрачайте його на медсестра. Не кладуть їх в банку, вони можуть спалювати. Якщо змінити його зараз, розгляньте його вже спалений. А потім, можливо, вони збільшать кілька разів. Хто знає його? Недорогий. Я зможу платити за когось, хто подбає мене.

р.

Ви думаєте, що ваша дочка буде медсестра? Я скажу вам так! Тепер вона буде робити все, просто дайте їй те, що вона потребує. Але потім виходить, що стара мати краще подарувати десь в хоспісі, часі і енергії для неї недостатньо. Я знаю, що Що це зараз? Добре, вони не живуть добре. Так зробив я, насправді. Ніщо, вони будуть. Вони будуть молодшими, ніж мене.



Безкоштовно Це прийняття рішення. Я люблю своїх дітей, але я знаю, що вони круті. Син, який повністю забув про свою маму через його столичний бізнес. І дочка, яка перебуває в боргі, як в шовкі, але хоче тільки отримувати і дарувати нічого в поверненні. Я розумію, наприклад, якщо вона потрібна для деяких курсів саморозвитку. Скоро, це тістечка, дорогі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное