Я не можу залишити, третій день не спить.

Можливо, один з найстрашніших почуттів ми можемо відчути зараз – це відчуття переспокійливої тривожності, тривалості і невидимості, але неспроможна катастрофа. У цей час я хочу бути з родиною, в колі найближчих людей. І сепарація Остання річ, яку я хочу зробити в такий непростий час.



Але бордюри повільно закриваються, завіса стає більш помітною і сковорідка починає переходити в свою максимальну фазу. І що, якщо найближча людина не може бути? Чи не подарує їй хустку, заспокоїти її вниз, і розповісти їй, що вона буде океї завтра? І все навколо тих же людей, які шукають кого-то, що сталося.

Мій чоловік працює за кордоном. Мій чоловік працює за кордоном. Детальніше спеціально, Шотландія. Вчився добре, пройшовши багато по всьому світу і став відмінним спеціалістом в галузі сучасних технологій. Я люблю його з усім серцем і пропустити його дуже багато. Але сталося, що 2 місяців тому він пішов на бізнес-туру. Не дивно, що клієнти мали показати свій проект і почати виробництво.



Ми чекаємо на цей момент дуже довго: не кожен день ваша ідея вражає своїх партнерів з-за кордону, ваш чоловік шукав хороший бонус і просування. Після того, як ви знаєте, що сталося, кордони закриті. Я не можу приїхати додому, я залишився тут і я був дуже страшним. Я прошу його, я не спати, як три дні. Не вірити мене, їжа не ходить в горло. Я роблю кілька разів на день.

Ми можемо зателефонувати і спілкуватися іноді, але ми розуміємо, що це не так. Він також почав надіяти і не встигнути повністю забезпечити проект автономною роботою. Ми повинні постійно закривати нові проміжки. Я розумію, що в такій ситуації не можна думати про справу.



У той же час я почав мати проблеми з грошима. Мій чоловік взяв всю валюту разом з ним, тільки наші дерев'яні залишилися в руках. І вони дуже швидко збігаються. Не можна відправляти гроші з іншої країни. Я не запитую. Ви не хочете виїхати, що ви витрачаєте гроші? Ми не розуміємо мене, кажемо, нехай він не приїжджає, так як він залишився там в такий час. Коротко, без участі.



Чи можу ви сказати мені, що я можу перетворитися? Я хочу моральну підтримку і спокій. Чи варто йти до церкви або психолога? Я ніколи не був там або там. Ви думаєте, що це допоможе? Дякую, дорогі, за будь-які відповіді. Тепер я хочу думати тільки про добро, але це не завжди працює.

Що можна порадувати вас залишитися міцним, дорогою. Ми розуміємо вашу проблему, але, на жаль, ми не допоможемо. Спробуйте постійно принести мобільний телефон: це допоможе вам не турбуватися про про пропущений дзвінок від коханої людини. Перегляд фільмів онлайн, коли ви можете. Вимкніть себе.



Зайдіть і отримайте друг. Вони часто допомагають в моментах слабкості. Спробуйте зрозуміти інші питання життя. Може знайти хобі. Ми в "Сайт" Є ціла категорія, присвячена рецептам. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Крім того, ви можете подбати про своє житло в порядку. Існує безліч різних порад про те, як зробити квартиру більш вигідною в короткий час і практично без відчутних інвестицій. Це корисно і не дає шкоди проникнути в серце, щоб поселитися там надовго.



Ми сподіваємося, що найближчим часом все буде впадати в місце і ваш брифінг повернеться назад. Або, навпаки, ви зможете літати до нього. Ми сподіваємося, що найближчим часом ця ситуація завершиться і ми зможемо посміхатися знову. Немає болю в спині голови. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Дякуємо за Вашу адресу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное